Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Vartų tipas

Klasikiniai garažo vartai Classic

Maksimalus tokių vartų dydis yra 6000 x 3085 mm. Vartų pakėlimas vyksta spyruoklių (montuojamų virš vartų segmentų, ant sąramos) pagalba.

Konstrukcijos ypatybės

 1. 1. Jungiant dvi veleno dalis, reguliuojama jungtis leidžia sukti spyruokles į priešingas puses, taip sudarant vienodą lyno įtempimą.
 2. 2. Kiekviena spyruoklė yra montuojama su specialiu spyruoklės stabdymo įrenginiu – apsauga nuo spyruoklės lūžimo, kuris apsaugo nuo vartų staigaus kritimo nutrūkus pačiai spyruoklei. Spyruoklės apsaugos nuo lūžimo visada komplektuojamos be papildomo mokesčio.
 3. 3. Specialios formos vyriai atitinka aukštus stiprumo reikalavimus ir suteikia patikimumo vartų segmentų jungčiai.
 4.     
 5. 4. Vartų konstrukciją sudaro reguliuojami ritininiai kronšteinai. Jie leidžia sureguliuoti gretimų segmentų lygį atidarant vartus, taip pat užtikrinama termo- ir garso apsauga vartams. Ritininiai kronšteinai yra pagaminti iš antikorozinės medžiagos (nerūdijančio plieno ir aliuminio). Šios nerūdijančios medžiagos garantuoja patikimą sekcijinių vartų darbą visą laiką.
 6. 5. Sekcijiniai vartai montuojami su polimerinėmis gumomis (per visą perimetrą). Kartu su bėgelių profiliais, gumos suteikia patikimą izoliaciją.

Montavimo tipai leidžia sumontuoti Classic vartus į beveik bet kurią įvažiavimo angą.

   

 • Standartinis montavimas
 • Sužemintas montavimas
 • Paaukštintas montavimas

Norint sumontuoti Classic garažo vartus, reikalaujamas minimalus sąramos aukštis yra 100 mm mechaniniam valdymui, o automatiniams vartams – 150 mm.

Garažo vartai Standard (su šoninėmis spyruoklėmis)

Maksimalus tokių vartų dydis yra 3500 x 3085 mm.

Išskirtinis šios modifikacijos bruožas yra vartų pakėlimas šonių spyruoklių įtampos pagalba. Tai užtikrina lengvą vartų judėjimą ir apsaugo nuo spontaniško nusileidimo. Tempimo spyruoklės (dvigubos – „spyruoklė spyruoklėje“)

Standard tipe išdėstytos tarp vartų segmento ir vertikalių bėgelių, po vieną porą kiekvienoje pusėje. Standard tipo segmentiniai vartai gali būti montuojami beveik bet kurioje įvažiavimo angoje.

Minimalus reikalaujamas sąramos aukštis tik 100 mm (nenaudojant automatikos), kas yra labai patogu keičiant senus garažo vartus su geležiniais vyriais naujaisiais Plaza sekcijiniais vartais.

Konstrukcijos ypatybės

     

 1. 1. „Spyruoklės spyruoklėje“ surinkimas suteikia papildomo saugumo garažo vartams. Ši sistema užtikrina spyruoklės atsikabinimo apsaugą nuo bėgelių, jei viena iš spyruoklių būna pažeista. Unikalus fiksacijos metodas yra saugomas patentų biuro.
 2. 2. Ritininių kronšteinų konstrukcija užtikrina patikimą ir patogų vartų segmentų spaudimo sureguliavimą įvažiavimo angai. Kronšteinai taip pat garantuoja geresnį termo ir garso izoliavimą bei apsaugą nuo klimato pokyčių.
 3. 3. Tai patogi sistema sureguliuoti spyruoklių įtempimą. Segmentinių vartų spyruoklių įtempimas gali būti sumažintas ar padidintas montuojant vartus arba vėlesniu vartų naudojimo laikotarpiu. Dėka to, vartų servisas nereikalauja daug laiko ar kaštų.
 4. 4. Profilio galų paslėptas sumontavimas suteikia estetinio grožio vartams. Patikimų gumų montavimas per visą perimetrą užtikrina segmentinių vartų patikimą sandarumą.

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt