Nemokama konsultacija

Pažvelk į savo svajonę per PLAZA langus!

Jau turbūt kuris laikas jūsų pagrindinis tikslas – kuo greičiau įžengti į jau įrengtus namus, tačiau dažniausiai, kad ir kiek planuotumėt vis kažkas tuos planus pakoreguoja. Ir jei tai ne žmonės, tai oras. Turbūt net neverta klausti: „O ar apie atostogas pagalvojote?“ Turbūt ne...
Bet apie jūsų šeimos atostogas pagalvojome mes! 

Tad užsisakykite PLAZA langai gaminių (plastikinius langus, plastikines bei aliuminio terasų sistemas, plastikinius bei aliuminio balkonus, plastikines, aliuminio bei šarvuotas duris) savo namui ne mažiau kaip už 3000€ (galutinė kaina su PVM) ir galbūt jūs būsite laimingasis, kuris jau šį rudenį  laimės 2000€ kuponą kelionei visai šeimai!

 Štai, ką jums reikia padaryti:

- siųskite mums užklausą el. paštu plazalangai@plazalangai.lt, užpildykite žemiau esančią formą arba paskambinkite mums tel. 1861 ir nurodykite,  kiek ir kokių gaminių jums reikia, nurodykite gaminių matmenis, o mūsų komanda atsakys į jums rūpimus klausimus, pakonsultuos, patars, kokie gaminiai tinkamiausi jūsų būstui. 

- užsisakykite gaminius iki 2018 10 01 (užsakymas priimtas, kai pasirašoma sutartis ir įmokamas avansas)
- užsakymo suma (gaminių ir paslaugų) turi būti ne mažesnė nei 3000€ su PVM. 

- spalio 2 dieną iš visų akcijos sąlygas atitinkančių dalyvių išrinksime vieną laimingąjį, kuriam įteiksime 2000€ vertės kuponą iš „SOFA TRAVEL“ pasirinktai kelionei!

Akcijos taisykles rasite čia>>

 

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Pasiūlymą pateiksime per 4 valandas!

Kainos ir kokybės santykis

Tada,

kada reikia Jums

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Dirbame visoje Lietuvoje

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame iki 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.