Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Svarbūs patarimai

Kaip pasirinkti langus?

Tenka nueiti ilgą kelią, ieškant patikimos įmonės, kurios gaminiais ir paslaugomis būtų galima džiaug­tis ne vienerius metus. Todėl norime atkreipti Jūsų dėmesį į svarbiausius dalykus, kuriuos reikia įvertinti renkantis langus.

Patarimai, kaip įsigyti kokybiškus langus

Pirmiausia reikia įsidėmėti, kad plastikinio lango kokybę lemia keturi pagrindiniai komponentai: lango profilis, stiklo paketas, apkaustai ir montavimas. Plastikinis langas, pagamintas iš gero profilio, nebus sandarus ir kokybiškas, jei jis bus sumontuotas, naudojant nekokybiškas medžiagas ir technologijas.

„Šykštus moka du kartus“

Nekyla abejonių, kad nauji ir kokybiški langai yra ne prabanga, o būtinybė. Vis dėlto kartais neįvertinama tai, kad langai turės tarnauti daugelį metų. Todėl, susigundžius pigiu pasiūlymu, be garantijų ir kokybiško montažo, po kelerių metų (ar net greičiau) langus gali tekti keisti, kadangi jie gali deformuotis, praleisti šaltį ir kt.

Į ką atsižvelgti, renkantis kokybišką lango profilį?

Pasidomėkite, koks yra langų šilumos laidumo koeficientas, nes nuo jo priklauso, kiek šilumos prarasite pro profilį (galima prarasti net 20 proc. šilumos).

Rinkoje šiuo metu galite įsigyti įvairių langų profilių su 4, 5, 6 ar 8 oro kameromis. Daugelis pardavėjų akcentuoja, kad kuo daugiau profilis turi oro kamerų, tuo jis mažiau pralaidus šilumai. Vienok, dėl aukštos kainos, daugiakamerinį profilį daugiabučių namų gyventojams ne visuomet naudinga įsigyti - ar verta mokėti už tai, kad jūsų lango profilis būtų šiltesnis už namo sieną ir stiklo paketą? Kokybiško 5 ir 6 kamerų profilio pasirinkimas yra optimalus, įvertinant kainos ir naudos santykį.
Susigundžius pigesniu, plonesnėmis plastiko sienelėmis daugiakameriniu profiliu, Jūs rizikuojate įsigyti langą, kurio konstrukcijos standumas bus nepakankamas, langai gali deformuotis. Konstrukcijos standumą nulemia du veiksniai - plastikinių konstrukcijų sienelės storis ir metalinės konstrukcijos forma. Maksimalų lango standumą užtikrina stačiakampio formos uždara metalo konstrukcija lango profilio viduje.

Būtinai paprašykite Statybos produkcijos sertifikavimo centre išduoto sertifikato plastikiniams langams bei durims. Šis sertifikatas garantuoja, kad Jums siūlomas gaminys atitinka būtinas statybos normas. Būtinai pasidomėkite, ar Jūsų langas bus pagamintas iš to paties profilio, kuris nurodytas sertifikate.

Ką svarbu žinoti renkantis langų profilį?

Šiuo metu rinkoje populiarūs langai iš 5 kamerų profilio, kurių šilumos perdavimo koeficientas lygus 1,3 (W/m2K). Тоks pasirinkimas atitinka buto gyventojų poreikius. Norintiems gyventi šilčiau ir galintiems investuoti daugiau (ypač nuosavų namų savininkams), rekomenduojame langus iš beveik 2 kartus labiau šilumą sulaikančio 6 kamerų profilio. Tokio lango šilumos perdavimo koeficientas lygus 0,79 (W/m2K).

Bendri patarimai, perkantiems plastikinius langus

Informaciją apie langus pasistenkite surinkti bent iš 2-3 gerai rinkoje žinomų langų gamintojų – galėsite palyginti gautas žinias. Neapsigaukite - reklamoje paprastai deklaruojama tik paties lango kaina (montažo, palangių ir kitos reikalingos paslaugos greičiausiai kainuos papildomai).

Atkreipkite dėmesį į reklamoje nurodytus lango matmenis - nuo jų taip pat priklauso kaina.
Įvertinkite suteikiamą garantinį aptarnavimą (pasidomėkite ar garantija galioja ir langų montavimui, apdailai, lango konstrukcijoms ar tik atskiroms produkto dalims).

Pasidomėkite, kiek metų gyvuoja langus gaminanti įmonė ir kokiam laikotarpiui ji suteikia savo gaminiams garantiją?

Pagalvokite, ar atsakingai elgiasi vos kelerius metus egzistuojančios įmonės, tačiau suteikiančios garantiją langams dvigubai ar trigubai ilgesniam laikotarpiui?

Visa tai įvertinę, neužmirškite pasiteirauti, per kiek laiko bus atliktas užsakymas.

Nauji plastikiniai langai gali išspręsti eilę problemų: šilumos, garso izoliacijos, saugumo, estetikos ir t.t. Perkant langus reikia apsispręsti kokios langų savybės Jums svarbiausios.   

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt