Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Vertikalioji orlaidė - kad namai kvėpuotų ("Kauno diena")

2006-03-22

Vertikali orlaidė – kad namai kvėpuotų
Didžiausių plastikinių langų gamintojų Lietuvoje trejetukui priklausantys “Plaza langai” ir toliau savo veiklą orientuoja į fizinių asmenų sektorių. “Šiemet numatome išskirtinį dėmesį skirti mūsų klientui”, - sako “PLAZA langai” direktorius Remigijus Veikalas. “Vienas iš svarbiausių mūsų veiklos principų - įsiklausymas į vartotojo poreikius. Siekiant užtikrinti kuo didesnį klientų pasitenkinimą “PLAZA langais” įmonėje kuriamos įvairios sistemos ir darbo metodai, užtikrinantys kokybę visuose lygmenyse. Pradedant pačiu produktu ir baigiant aptarnavimu, t.y. vadybininkų, montuotojų, apdailininkų tiesioginiu darbu su klientu.”

Pavasarį “Plaza langai” vėl organizuoja akciją “Orlaidė už dyką”, kuri praėjusiais metais sukėlė galingą klientų antplūdį. Šios akcijos metu perkant 3 ir daugiau langų dovanojama vertikali orlaidė (kurios vertė priklausomai nuo lango matmenų yra apie 300 Lt), o perkant 2 langus – vertikali orlaidė kainuoja tik pusę kainos.

Vertikaliųjų orlaidžių privalumai “Žmonės jau įvertino vertikaliąsias orlaides - kas trečias “Plaza langų” užsakovas užsisako langus būtent su tokiomis orlaidėmis, Ši orlaidė puikiai atlieka savo paskirtį - iki minimumo sumažina tikimybę, kad langai rasos, o patalpose kaupsis drėgmė. Lietuvos klimato sąlygomis tai ,bene, vienintelis efektyvus būdas vėdinti kambarį, kuriame nėra geros ventiliacinės sistemos. Juk ne veltui vertikali orlaidė seniau buvo ypač populiari mediniuose languose. Verta žinoti, kad vertikalios orlaidės yra labai saugios - jas galima be baimės palikti praviras, išvykus ilgesniam laikui iš namų, nes jos apsaugotos grotelėmis. Maža to, pro šią orlaidę į kambarį nepatenka nei lietus, nei vabzdžiai (pastaruosius sulaiko specialus tinklelis).

Vertikalių orlaidžių gamyba itin sudėtinga, todėl “Plaza langai” iki šiol yra bene vienintelė Lietuvoje įmonė, šį produktą gaminanti masiškai. Minėtos orlaidės gaminamos tik iš aukščiausiai kategorijai priskiriamo vokiško “Veka” profilio. Beje, langams su vertikalia orlaide “Veka” profilius gaminanti kompanija pernai Ženevoje kartu su kitomis garsiomis pasaulyje kompanijomis (“Porsche”, “Microsoft”, IBM ir kt.) pelnė tarptautinį apdovanojimą už pažangiausias technologijas.

“PLAZA langai” šiandien

„Plaza langai“ gaminami ir montuojami naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, jiems suteikiama net 10 metų garantinė priežiūra, įdiegta ISO 9001 kokybės vadybos sistema. Gaminant „Plaza langus“ naudojami aukščiausios kokybės kategorijos 5 ir 3 kamerų „Veka“ profiliai, „Pilkington“ selektyviniai stiklai. “Plaza langai” klientų patogumui plečiamas asortimentas. Čia pat galima įsigyti ne tik plastikinius langus, vitrinas ar pertvaras, bet ir žaliuzes, ritinines užuolaidas (roletus), šarvuotas duris, pakeliamus garažo vartus.

Efektyvūs sprendimai "Mes dirbame taip, kad mūsų įmonės klientams, o daugelis iš jų yra fiziniai asmenys, nereikėtų nė kojos iš namų kelti, - sako įmonės direktorius Remigijus Veikalas. - Pažangios mobiliosios technologijos leidžia suteikti visas paslaugas kliento namuose - vadybininkas gali suteikti jam visą informaciją apie turimas prekes atlieka reikiamus matavimus, sudaro darbų sąmatą bei darbų atlikimo grafiką. Atliktas užsakymas iškart patenka į gamybą“.

Populiari “Plaza langai” klientų tarpe išlieka paslauga – “pirk išsimokėtinai be rūpesčių”, kuria naudojantis plastikinius langus ar kitus produktus galima įsigyti išsimokėtinai tiesiai iš įmonės, palyginti liberaliomis sąlygomis: be pabrangimo ar kitų papildomų mokesčių ir dauguma atvejų be pradinio įnašo. „PLAZA langus“ galima užsisakyti, skambinant trumpuoju užsakymų numeriu 1621. Šiuo numeriu gali skambinti visų Lietuvos operatorių klientai, mokėdami pagal savo turimus tarifus savo tinkle. Paskambinus šiuo telefonu klientus aptarnauja apmokyti operatoriai, visada suteikiantys profesionalią pagalbą ir išsamią informaciją.

2005-aisiais “PLAZA langai” tapo pasiekiami net ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose. Bendrovė įsikūrusi Kaune, bei turi padalinius Vilniuje, Klaipėdoje, Šiauliuose ir Panevėžyje. Šiuo metu įmonėje dirba 245 darbuotojai. 2005-ųjų metų apyvarta palyginus su 2004 –aisiais išaugo 40 proc.

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt