Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Verti pasitikėjimo langai (Sklypo tvarkymo žinynas "Tavo valda")

2007-08-01

Šaltinis: Sklypo tvarkymo žinynas "Tavo valda", 2007 m.    

Langai išties svarbi interjero detalė, puošianti namus, kurianti jaukumą ir šilumą, atverianti vaizdą į pasaulį, esantį už namo sienų. Plastikiniai langai nereikalauja nuolatinės priežiūros ir atnaujinimo, spalvų paletės įvairovė atveria neribotą erdvę būsto interjero dizaino idėjoms.

Tryliktus metus gaminami plastikiniai “Plaza langai” džiugina Lietuvos gyventojus. Įmonės valdyme įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001. Skiriamas ypatingas dėmesys produkcijos gamybos ir klientų aptarnavimo kokybei.

“Plaza langai” - tai:

  • Puiki šilumos izoliacija ir išlaidų ekonomija.

5-ių kamerų, 70 mm pločio “Veka” profilis su selektyvinio stiklo paketu, užpildytu argono dujomis, išsaugo iki 25 % daugiau šilumos nei paprastas langas. Šilumos energijos, už kurią mokama, sulaikymas namuose - tai viena svarbiausių plastikinių langų savybių.

  • Ilgaamžiškumas.

Ilgaamžiškumas - tai išskirtinis PVC profilio langų bruožas. “Veka” profiliai turi storas išorines sieneles ir metalines konstrukcijas viduje, kurių dėka langas išlaiko savo formą. Profilių viduje integruota plieninė armatūra gabenama iš Vokietijos. Plienas padengtas tam tikro storio cinko sluoksniu, apsaugančiu nuo korozijos. Tai langų tvirtumo bei ilgaamžiškumo garantas. Praėjusiais metais „Plaza langų“ produkcija sertifikuota pagal naujausius Europos sąjungos reikalavimus.

Praėjusiais metais įvestas europietiškas standartas L12608, reglamentuojantis plastikinių langų profilio gamybai naudojamą plastiko storį. Pagal šį standartą plastikas skirstomas į tris klases, žymimas A, B, C raidėmis. „Plaza langų“ gamyboje naudojamas tik A kategorijos plastikas, kurio išorinės sienelės storis yra 3 mm (B kategorijos plastiko storis atitinkamai mažesnis - 2,5 mm, o C  kategorijos plastiko plotis nereglamentuojamas). Atsižvelgiant į mūsų klimato sąlygas, geriausia rinktis A kategorijos plastiką, kadangi tai vienas pagrindinių parametrų, užtikrinančių  ilgalaikę ir kokybišką plastikinių langų eksploataciją. Plastikiniams langams suteikiamas 10 metų garantinis aptarnavimas.

  • Patikima apsauga nuo įsilaužimo.

Daugelis vagysčių įvyksta įsilaužus pro duris arba langus. “Plaza languose” naudojami "Winkhaus" ir “Siegenia” langų apkaustai. Standartiniame langų variante apatinis apkaustų kampas sukurtas su apsauginiu mechanizmu. Aukštesniems saugumo poreikiams užtikrinti yra naudojamos dar 3-jų skirtingų lygių apsaugos sistemos mechanizmai.

Vienos arba dviejų kamerų stiklo paketai, gaminami iš poliruoto stiklo su selektyvine danga. Dėl mažo paviršinių jėgų įtempimo stiklas nėra trapus, o tai mažina dūžio pavojų. Stiklo paketo dūžio pavojus dar labiau sumažėja, kadangi smūgio jėga į pirmąjį stiklą yra amortizuojama antrojo stiklo. Taip pat gaminami stiklo paketai su saugiu stiklu (triplex, armuotu stiklu). Langai atitinka griežtus higienos, ekologijos ir priešgaisrinės apsaugos reikalavimus.

  • Apsauga nuo triukšmo.

”Plaza langai” garantuoja puikią garso izoliaciją. Oro garso izoliavimo koeficientas siekia 33 decibelus. Tai reiškia, kad jei namas stovėtų šalia automagistralės, jame būtų galima be vargo mėgautis ramybe. 

  • Neprilygstamas šviesos pralaidumas.

Vertinant šviesos pralaidumą ir atspindėjimą, šiuolaikiniai stiklai išsiskiria aukštu neutralumo rodikliu, prilygstančiu paprastam stiklui. Minimalus spalvų bei šviesos spindulių atspindėjimas suteikia maksimalų komfortą mėgaujantis dienos šviesa.

  • Ypač paprasta priežiūra.

Paprastą langų priežiūrą garantuoja lengvai valomi poliruoti plastiko bei stiklo paviršiai. Profilis nekeičia savo spalvos ir savybių. Langų nereikia dažyti ar lakuoti, o atėjus šiltiems orams pakanka nuplauti.

  • Spalvų paletė.

Estetiški ir modernūs plastikiniai langai gali būti pagaminti ne tik iš baltos ar rudos spalvų, bei medžio imitacijos profilių. Galima pasirinkti bet kokią spalvą bei atspalvį. Spalvinė danga yra atspari aplinkos poveikiui, agresyviems industriniams teršalams, senėjimui.

,,Plaza langai” taip pat siūlo įsigyti šarvuotas duris, vidaus ir lauko duris, pakeliamus garažo vartus, plastikinius ir medinius stoglangius, žaliuzes ir roletus, palanges bei teikia fasadų apšiltinimo paslaugas.

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt