Registruok matavimą – gauk nuolaidą

SUKČIAUJANTYS ASMENYS BELDŽIASI Į GYVENTOJŲ DURIS

2016-06-21

Gerbiami gyventojai,  pastaruoju metu gavome pranešimų, kad į gyventojų namus beldžiasi sukčiaujantys asmenys, prisistatantys „PLAZA langai“ atstovais. Jie siūlosi gyventojams sureguliuoti langus ir už ženkliai didesnę kainą, nei įprasti „PLAZA langai“ garantinio serviso įkainiai.

Norime įspėti gyventojus – „PLAZA langai“ darbuotojai po namus aktyviai siūlydami langų reguliavimo paslaugas nevaikšto. "PLAZA langai" teikia langų sureguliavimo ir remonto paslaugas, klientams, kurie patys kreipėsi į mus su prašymu sureguliuoti langus. Vizitus susideriname iš anksto, klientui patogiu laikui. Mūsų darbuotojai visada turi darbuotojo pažymėjimą.

"PLAZA langai" kreipėsi į teisėsaugos institucijas, kad išsiaiškintų situaciją, tačiau, kol „PLAZA langai“ vardu prisidengę asmenys nenustatyti, raginame gyventojus būti budriais ir neapsigauti. Atvykusių darbuotojų prašykite darbuotojo pažymėjimų. Taip pat, iškilus klausimams ar neaiškumams, visada galite mums paskambinti telefonu 1861 visoje Lietuvoje.

"PLAZA langai" jau 22 metus padeda klientams Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse įsigyti jų poreikius atitinkančius gaminius.

Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad mūsų Klientai įvardino PLAZA langus“ kaip patikimą įmonę ir geriausiai užtikrinančią puikaus kokybės ir kainos santykio sprendimus.

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt