Registruok matavimą – gauk nuolaidą

SUKČIAUJANTYS ASMENYS BELDŽIASI Į GYVENTOJŲ DURIS

2016-06-21

Gerbiami gyventojai,  pastaruoju metu gavome pranešimų, kad į gyventojų namus beldžiasi sukčiaujantys asmenys, prisistatantys „PLAZA langai“ atstovais. Jie siūlosi gyventojams sureguliuoti langus ir už ženkliai didesnę kainą, nei įprasti „PLAZA langai“ garantinio serviso įkainiai.

Norime įspėti gyventojus – „PLAZA langai“ darbuotojai po namus aktyviai siūlydami langų reguliavimo paslaugas nevaikšto. "PLAZA langai" teikia langų sureguliavimo ir remonto paslaugas, klientams, kurie patys kreipėsi į mus su prašymu sureguliuoti langus. Vizitus susideriname iš anksto, klientui patogiu laikui. Mūsų darbuotojai visada turi darbuotojo pažymėjimą.

"PLAZA langai" kreipėsi į teisėsaugos institucijas, kad išsiaiškintų situaciją, tačiau, kol „PLAZA langai“ vardu prisidengę asmenys nenustatyti, raginame gyventojus būti budriais ir neapsigauti. Atvykusių darbuotojų prašykite darbuotojo pažymėjimų. Taip pat, iškilus klausimams ar neaiškumams, visada galite mums paskambinti telefonu 1861 visoje Lietuvoje.

"PLAZA langai" jau 22 metus padeda klientams Lietuvoje ir Skandinavijos šalyse įsigyti jų poreikius atitinkančius gaminius.

Didžiuojamės ir džiaugiamės, kad mūsų Klientai įvardino PLAZA langus“ kaip patikimą įmonę ir geriausiai užtikrinančią puikaus kokybės ir kainos santykio sprendimus.

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Pasiūlymą pateiksime per 4 valandas!

Kainos ir kokybės santykis

Tada,

kada reikia Jums

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Dirbame visoje Lietuvoje

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame iki 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.