Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Prisotintos langų rinkos pavojai ("Respublika")

2006-01-22

Jokia paslaptis – langų rinkoje didėja konkurencija, nes kaip grybai po lietaus dygsta vis naujos langų gamybos firmos. Tai verčia rinkos naujokes vis mažinti langų kainas, tačiau jos gali mažėti tik iki tam tikros ribos, nes gamintojui vis vien reikalingas, tegu ir minimalus pelnas. Tad logiška, kad šiemet ir ateityje iš rinkos bus priverstos pasitraukti smulkios langų gamybos firmos. Vadinasi, tie, kurie dabar užsisako pigius langus gaminančioje firmoje ir tiki jos teikiama ilgalaike garantija, liks, kaip sakoma, "ant ledo" – mažos firmos tikrai neatlaikys konkurencijos rinkoje ir žlugs, netesėdamos savo pažadų užsakovams. Tad verta pasiieškoti seniai sėkmingai rinkoje dirbančių, nuolat didinančių gamybos apimtis bendrovių, pasidomėti jų verslo sėkmės receptu.

Sėkmės receptas Ieškodami tokių bendrovių, kreipėmės į vienos didžiausių Lietuvoje langų gamintojos – bendrovės PLAZA LANGAI direktorių Remigijų Veikalą. Mat ši bendrovė, pernai įkūrusi savo atstovybes visoje Lietuvoje, net 45 procentais padidino gamybos apimtis. Pasak PLAZA LANGAI direktoriaus, pagrindinė tokio augimo priežastis - puiki bendrovės langų kokybė, montavimas ir aptarnavimas. Buvę užsakovai drąsiai rekomenduoja bendrovės langus savo draugams, giminėms ir pažįstamiems. Anot PLAZA LANGAI vadovo, tai geriausia ir efektyviausia reklama. “Šiemet mes dar labiau padidinsime investicijas klientų aptarnavimui gerinti. To sieksime, keldami mūsų specialistų ir darbininkų kvalifikaciją bei atlyginimus, nuolat tikrindami užsakovų namuose atliktų darbų kokybę, įsiklausydami į kiekvieną jų pastabą”, - teigė R.Veikalas.

Neįprasta akcija Bendrovės PLAZA LANGAI langus ir šarvuotas duris perkantiems klientams vieneriems metams iki 40 000 Lt apdraudžiamas jų nekilnojamas turtas (būstas) Šią neįprastą akciją PLAZA LANGAI pradėjo sausio 15 d., o baigs kovo 31 d. Išsamiau apie ją paprašėme papasakoti bendrovės direktorių Remigijų Veikalą. “Jei klientas užsakys du ir daugiau langų, jo būstą apdrausime nuo ugnies, gamtinių jėgų ir vagystės rizikų 30 tūkstančių litų, o jei užsakys šarvuotas duris ir ne mažiau kaip du langus, apdrausime nuo tų pačių rizikų 40 tūkstančių litų. Jei užsakys tik šarvuotas duris, apdrausime nuo ugnies ir gamtinių jėgų rizikos 20 tūkstančių litų”, - aiškino bendrovės vadovas. Kartu jis pažymėjo, kad tuo atveju, jei užsakovo būstas jau apdraustas arba jis nenorės jo drausti, langai kainuos pigiau, tačiau verta įsidėmėti – jei žmogus sumanytų savo būstą apdrausti individualiai, toks draudimas jam kainuotų gerokai brangiau, nei tai siūlo PLAZA LANGAI.

"PLAZA langų" produkcijos privalumai Ši bendrovė, turinti 11 metų patirtį rinkoje, jau ne vienerius metus dirba ES šalių pavyzdžiu. “Mes vieni pirmųjų iš šalies plastikinių langų gamintojų įdiegėme ISO 9001 kokybės valdymo sistemą, kuri užtikrina visų gamybos grandžių, joje naudojamų medžiagų ir technologijų , darbuotojų kvalifikacijos kokybę ir jos kontrolę”, - sakė R.Veikalas.

Kiekvienas, sumanęs pasikeisti langus, gali gauti nemokamą bendrovės specialistų konsultaciją, neiškėlęs kojos iš namų. Tereikia paskambinti trumpuoju numeriu 1621 fiksuoto ar mobilaus ryšio telefonu ir išsikviesti PLAZA LANGAI konsultantą į namus. Konsultantas ateis užsakovui patogiu metu, suteiks visą dominančią informaciją. Beje, užsakovams rūpi ne tik langų kaina, “Veka” profilių kokybė (ji tikrai nepriekaištinga – “Veka” profilių gamintojai kartu su “Porsche”, “Mikrosoft” ir kitomis pasaulinio garso firmomis buvo apdovanota už pažangiausias gamybos technologijas), bet ir būdai, kaip išspręsti langų rasojimo problemą. Beje, vienas efektyviausių ir patikimiausių būdų – vertikali orlaidė languose. Lietuvos klimato sąlygomis vertikali orlaidė yra bene vienintelis efektyvus būdas vėdinti kambarius, kuriuose nėra ventiliacinės sistemos. Pro šią orlaidę į kambarį nepatenka nei lietaus vanduo, nei dulkės, nei vabzdžiai.

Šiais metais PLAZA LANGAI rekomenduoja palankiomis sąlygomis įsigyti ne tik langus ir jų priedus, bet ir itin kokybiškas šarvuotas (seifo tipo) duris, kurioms yra suteikiama iki 10 metų garantinė priežiūra.

Langai išsimokėtinai stulbinančiomis sąlygomis PLAZA LANGAI gali pasiūlyti langus išsimokėtinai, nesikviesdama į talką jokio banko. “Mes patys sudarome savo klientams geras sąlygas klientams išsimokėti už langus. Tos sąlygos ypač palankios pensininkams ir žmonėms su negalia, nes mes nereikalaujame nei gyvybės draudimo, nei domimės sąskaitomis banke, nes sukūrėme liberalią žmogaus mokumo galimybių vertinimo sistemą. Galima užsisakyti langus išsimokėtinai šešiems mėnesiams. Maža to, ši palanki užsakovui išsimokėjimo už langus sistema nesudaro jokių papildomų sunkumų klientui - bendrovės PLAZA LANGAI konsultantas sutvarko visus formalumus užsakovo namuose.

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt