Registruok matavimą – gauk nuolaidą

PLAZA langai loterijos laimėtojai

2016-05-05

Dėkojame visiems, apsilankiusiems PLAZA langai stende RESTA'16 parodoje. Džiaugiamės, kad parodos metu pristatytos mūsų naujovės sulaukė gausaus klientų dėmesio - tai ženklas, kad einame teisinga kryptimi.

Dėkojame visiems dalyvavusiems PLAZA langai loterijoje ir skelbiame laimėtojus :

Laimėtojai, kuriems dovanojame garantinį langų servisą (atvažiuosime ir sureguliuosime, sutepsime jūsų būsto langus): Nerijus (Alytus, paskutiniai trys telefono skaičiai 506), Egidijus(Vilnius paskutiniai trys telefono skaičiai 733), Vitalijus Lankelis (Vilnius), Egidijus Bložė (Vilnius).

Laimėtojai, laimėję langų priežiūros priemones: Rimantas (Šiauliai), Jonas (Vilnius), Giedrius Austrevičius (Vilnius), Steponas Šilobritas (Vilnius), Alma Karsten ( Radviliškis), Eimantas Kačinskas (Vilnius), Ramūnas Šestavičius (Vievis), Martynas Paškonis (Vilnius).

Susisiekite su mumis elektroniniu paštu: plazalangai@plazalangai.lt arba telefonu 1861 ir sutarsime kaip patogiau jums atsiimti dovanas.

O jei nespėjote apsilankyti parodoje, PLAZA langai ekspertai visada yra pasiruošę suteikti Jums visą reikalingą informaciją. Turėdami ilgametę patirtį langų rinkoje, puikiai žinome su kokiomis problemomis susiduria klientai projektuodami ir rinkdamiesi tinkamiausius langus savo būstui.

Atsiųskite mums savo namo projektą ar pageidaujamus langų matmenis, mes įvertinsime, patarsime ir paruošime langų (o esant poreikiui ir lauko durų, roletų, žaliuzių, garažo vartų) projektą, pasiūlydami sprendimus, geriausiai atitinkančias Jūsų poreikius.

Susisiekite su mumis telefonu 1861 arba elektroniniu paštu: plazalangai@plazalangai.lt

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt