Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Nepakeisti langai grasina dideliais šilumos nuostoliais ("Klaipėda")

2008-11-11

Šaltinis: "Klaipėda", 2008 11 11

Kylant šildymo kainoms, šilumos taupymo sprendimai itin aktualūs. Senų langų keitimas – viena iš pigiausių galimybių ženkliai sumažinti šildymo išlaidas. Plačiau apie langų keitimo aktualumą bei šiandieninės plastikinių langų rinkos tendencijas kalbamės su „Plaza langų“ marketingo ir pardavimų direktoriumi Andriumi Mockaičiu.

Kokia reali šilumos ekonomija, keičiant langus?
Kokybiški plastikiniai langai gerai izoliuoja šilumą. Pakeitus langus, šilumos nuostoliai sumažėja iki 30 proc., o temperatūra vidutiniškai pakyla iki 3 - 4 laipsnių.

Kokius langus rekomenduojate rinktis, siekiant geriausio efekto?
Rekomenduoju plastikinius A klasės langus su selektyviniais stiklais. Dėl storų išorinių profilio sienelių toks langas ilgaamžis, stabilus, apsaugotas nuo deformacijų, o svarbiausia - gerai sulaiko šilumą. Patariu nerizikuoti ir rinktis gaminį su kuo ilgesniu garantinės priežiūros laikotarpiu. Ne paslaptis, kad dalis įmonių, prekiaujančių gerokai pigesniais langais, dingsta kartu su visais garantiniais įsipareigojimais, o pirkėjai kilusias problemas priversti spręsti savo sąskaita.

Esate bene labiausiai žinoma bei lyderiaujanti langų įmonė. Kokiomis priemonėmis išsilaikote lyderių gretose, atsižvelgiant į konkurenciją?
Daug dėmesio skiriame klientų poreikių identifikavimui. Būtent todėl siūlome tik aukščiausios kokybės A klasės „Plaza langus“. Gamyboje naudojame pasaulinio garso gamintojų “Pilkington”, „Guardian“ stiklus, “Winkhaus” apkaustus. Tai leidžia atitolti nuo rinkoje vyraujančių kokybinių parametrų, tuo tarpu kainą siūlome konkurencingą.
Taupydami klientų laiką ir lėšas, siūlome kompleksinį aptarnavimą: nuo langų matavimo ir gamybos iki pristatymo ir montavimo bei 10 metų garantinės priežiūros. Klientus aptarnauja tik aukščiausios kvalifikacijos „Plaza langų“ specialistai, gebantys parinkti geriausius sprendimus.

Teigiate, kad dabar pats palankiausias metas keisti langus. Kodėl?
Brangstant energijai ir žaliavoms bei toliau išliekant aukštai infliacijai, kainų kilimo ateityje turbūt neišvengsime. Todėl šiandien ”Plaza langų“ kaina yra geriausia.
Atsižvelgdami į ženkliai pabrangusį šildymą, turime du ypatingus pasiūlymus klientams. Siūlome unikalią galimybę įsigyti dvigubai šiltesnį langą su 3 stiklų stiklo paketu už lango su 2 stiklų stiklo paketu kainą. Ir tai dar ne viskas. Dabar net iki 35 proc. nuolaida visiems plastikiniams „Plaza langams“.
Norintiems pirkti išsimokėtinai, mūsų partneris „Snoro lizingas“ siūlo palankiausias mokėjimo sąlygas: mokėjimai nukeliami 3 mėnesiams.
Tai geriausios sąlygos perkantiems langus šiais metais. Džiaugiamės, kad tik prasidėjus akcijai, sulaukėme išties didelio klientų susidomėjimo. Visus norinčius pasinaudoti akcijos pasiūlymais, kviečiame paskubėti.

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt