Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Naujos kartos langai - realybė ("Lietuvos rytas")

2005-03-16

Nuo kovo 21 d. bet kurioje Lietuvos vietovėje gyventojai, net neišeidami iš namų, galės įsigyti naujos kartos europietiškos kokybės "PLAZA langus".

Niekaip nenorinti pasitraukti kaprizinga žiema tarsi lakmuso popierėlis parodė, kokius didelius šilumos nuostolius savo būstuose patiriame dėl senų nesandarių langų. Specialistai paskaičiavo, kad būtent dėl prastos kokybės langų būste galima prarasti iki 40 proc. šilumos. Tad savaime peršasi išvada - reikia keisti langus į naujus, atsižvelgiant ne tik į jų kainą ar išvaizdą, bet ir, kas itin svarbu, kokybę. Lankydamiesi vienoje iš pirmaujančių Lietuvoje PLAZA korporacijos dukterinėje bendrovėje PLAZA LANGAI, sužinojome nemaža naujienų, kurias pravartu žinoti tiems, kurie pasiryžę jau dabar keisti langus.

“Plaza langai” jau visoje Lietuvoje Į bendrovę PLAZA LANGAI, kuri Vilniaus ir Kauno regionuose veikia jau vienuolikti metai, užsukome neatsitiktinai – pernai jos apyvarta perkopė 20 mln. Lt. Tai byloja apie aukštą šios bendrovės gaminių kokybę ir vis augančią jų paklausą. Tad dėsninga, kad netrukus bendrovė atidarys tris savo filialus Klaipėdoje, Panevėžyje bei Šiauliuose ir tikisi, kad šiemet apyvarta pasieks 30 mln. Lt. Plėsdama savo veiklą, bendrovė kasmet pasiūlo gyventojams ne vieną naujovę. “Šį pavasarį pirmieji Lietuvoje siūlome įsigyti langus su naujos kartos stiklo paketu, kurio šiluminės savybės atitinka ES keliamus reikalavimus. Šiame stiklo pakete naudojamas pasaulinio koncerno “Guardian” stiklas, kurį naudoja ES šalių langų gamintojai”, - sakė PLAZA LANGAI komercijos direktorius Marius Žiupka.

Naujos kartos langai pavasarį - už itin patrauklią Naujojo “Guardian” stiklo privalumas akivaizdus, nes iš jo kokybiškai pagamintas stiklo paketas sulaiko būste 20-25 proc. šilumos daugiau, nei įprasti mūsų rinkoje langų stiklo paketai. Kadangi PLAZA LANGAI langus pagamintus iš tokių stiklo paketų parduoda ir Vakarų rinkoje, tai būtent jais verta atidžiau pasidomėti. “Stiklo paketus su koncerno “Guardian” stiklu mes dedame į aukščiausios kategorijos vokiškus “Veka” profilių langus, kurie ypač populiarūs išsivysčiusiose pasaulio šalyse. Langus su “Guardian” stiklo paketu, užpildytu argono dujomis, penkių kamerų “Veka” profiliu, plastiko (ne aliuminio) rėmeliais šiuo metu mes parduodame už įprastą dviejų stiklų, trijų kamerų Veka profilio plastikinio lango kainą”, - tvirtino M.Žiupka. Tokį patrauklų pirkėjui kainos ir europinės kokybės santykį bendrovė siūlo todėl, nes nori, kad kuo daugiau gyventojų įsitikintų šio produkto privalumais. Beje, “Veka” profilius gaminanti kompanija pernai Ženevoje kartu su tokiomis garsiomis pasaulyje kompanijomis kaip “Porsche”, “Microsoft”, IBM ir “Mannesmann” gavo tarptautinį apdovanojimą už pažangiausias technologijas.

Naujos kartos aptarnavimas: trumpasis numeris 1621 ir galimybė įsigyti langus, neiškėlus kojos iš namų Naujieji PLAZA LANGAI – tai ne tik puikus kainos ir kokybės santykis, bet ir itin aukštas gyventojų aptarnavimo lygis. Juk šiuos, kaip, beje, ir kitus bendrovės langus, galima užsisakyti, neiškėlus kojos iš namų. Tereikia iš bet kurio ryšio (mobilaus ar stacionaraus) telefono paskambinti trumpuoju numeriu 1621 ir pasakyti savo pageidavimą operatorei, kuri jį perduos PLAZA LANGAI vadybininkui. Beje, trumpuoju numeriu 1621 galima skambinti įvairiais langų klausimais visoje Lietuvoje. Toks skambutis kainuos tiek, kiek mokama skambinant savo telefonu (turimu mokėjimo planu) savame tinkle. Pvz., jei 1621 numeriu skambinsite iš “Lietuvos Telekomo” tinklo, už šį skambutį mokėsite tiek, kiek kainuoja analogiškos trukmės pokalbis su kitu minėto tinklo abonentu.> “Po jūsų skambučio trumpuoju 1621 numeriu mūsų vadybininkas netrukus pats paskambins užsakovui, atvažiuos į namus, atsakys į visus dominančius klausimus. Jei užsakovui bus priimtinos mūsų sąlygos, vadybininkas priims užsakymą, jei ne – mandagiai atsisveikins”, - tvirtino M.Žiupka. Vienuoliktus metus dirbanti bendrovė PLAZA LANGAI per 10 dienų pagamina ir sumontuoja užsakytus langus. Apdailos darbų atlikimo terminai derinami individualiai kiekvienu atveju. Maža to, langams suteikia 10 metų garantija (vargu ar tuo gali pasigirti kiti langų gamintojai). Šį įspūdingą terminą garantuoja seniai įmonėje įdiegta ISO 9001 kokybės valdymo sistema, užtikrinanti visų grandžių, nuo produkto pagaminimo ir pristatymo iki pilno darbų užbaigimo, kokybę.

Vertikalių orlaidžių fenomenasLangai su vertikaliomis orlaidėmis vėl tampa itin populiarūs, nes tokių langų stiklo paketų vidinė pusė mažiau rasoja (juk ne veltui tokios konstrukcijos langai buvo tokie populiarūs seniau). Langų rasojimas, pelėsių atsiradimas daugeliu atveju yra dėl vėdinimo problemų. Naudojant vertikalią orlaidę galima užtikrinti patalpos vėdinimą pagal nustatytą higienos normą. Tai ypač svarbu kai esanti ištraukiamoji ventiliacija veikia prastai. Ši problema yra opi daugumoje senų statybų daugiabučiuose. Maža to, montuojant vertikalią orlaidę, galima įtaisyti tinklelį nuo vabzdžių ir dulkių filtrą. Orlaidės išorėje grotelės suteikia galimybę palikti orlaidę pravirą net ir išėjus iš namų, kas ypač svarbu pirmųjų aukštų gyventojams. Beje, vertikalių orlaidžių konstrukcija neleidžia lietaus vandeniui patekti į kambarį”, - aiškino M.Žiupka.

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt