Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Langai keičiantys gyvenimą

2015-04-10

Langai išpildantys svajones

Kiekvienas besistatantis namą siekia užtikrinti, jog jame gyventi būtų šilta, jauku bei, kad tai netaptų nuolatiniu finansiniu išbandymu. Siekiant išvengti tokių situacijų nereikia sudėtingų sprendimų, pradėti galima nuo tinkamų langų pasirinkimo, geri ir kokybiški langai yra investicija į ateitį, kadangi tai pirkinys ne vieneriems metams. Todėl svarbu žinoti kokie langai yra tinkamiausi norint užtikrinti savo namuose šilumą.

Įmonė „Plaza langai“ rekomenduoja langų sistemas „KÖMMERLING 88 plus proEnergyTec“, kurios išpildys visus lūkesčius. Tačiau kuo gi šie langai tokie ypatingi? Šių langų patikimumą garantuoja vokiška kokybė. Langų sistemos pasižymi aukščiausia šilumos izoliacija: naujoviška varčios tarpinė,  6 kameros, trijų lygių sandarinimas bei rėmo šilumos pralaidumas (kurio koeficientas yra Uf = 0.77 W/m2K), panaudota inovatyvi rėmo apšiltinimo technologija,A+ energetinio efektyvumo klasė  garantuoja  mažesnes energijos sąnaudas, leisiančias ateityje neišlaidauti šildymo sąskaitoms.

Siekiant užtikrinti namuose šilumą, langų sistema yra sukurta pritaikius sumanų naujos kartos profiliuočio dizainą, kurio grakčšių linijų dėka pro langus patenka daugiau saulės šviesos, kurios energija išnaudojama palaikyti namų šilumą. Be to, visi PVC-U profiliuočiai stabilizuoti naudojant ekologišką kalcį, cinką vietoj švino, todėl šių sistemų langai yra visiškai nekenksmingi nei žmogaus sveikatai, nei aplinkai.

Langų rėmai pasižymi spalvų atsparumu UV radiacijai, neblunkančiomis spalvomis, kurių neveikia karštis. Taip pat  naujos kartos rėmai yra itin tvirti, atsparūs įbrėžimams, lengvai valomi, kadangi yra atstumiantys purvą, pasižymi atlasine išvaizda ir harmoningų spalvų idėja.

Triukšmas – neretai yra dar vienas gyvenimo kokybę apkartinantis veiksnys. Todėl langai su gera garso izoliacija yra tiesiog būtini, jei kaimynystėje yra triukšmingų kaimynų, judri gatvė, ar tiesiog ramybės poreikis. Todėl plataus stiklo diapazono (36-52 mm) „KÖMMERLING 88 plus proEnergyTec“ langai bus įvertinti tų, kurie savo naujame name nori susikurti ramybės oazę.

Įsigijus prekę – langus, įmonė „Plaza langai“ savo klientui suteikia ir paslaugą. Pirmiausiai tai Premium klasės montavimo paslauga, kurios pagrindinis privalumas yra lango montavimas į apšiltinimo sluoksnį su garo izoliacine plėvele, naudojant difūzinę plėvelę, padidinto tankumo ir stiprumo statybines putas, siekiant maksimaliai užtikrinti šilumos izoliaciją. Be montavimo, įmonė teikia langų atvežimo, apdailos paslaugas, jeigu klientas to pageidauja (kadangi įprastai, kitos įmonės neteikia šios paslaugos ir žmogui tenka vėl gaišti laiką ir ieškoti kas jam galėtų atlikti šiuos darbus), ir visa tolesnė langų priežiūra. Klientui nereikia dėl nieko jaudintis ar gaišti laiko, ieškant sprendimų – viskas yra suteikiama vienoje vietoje. Be to, įmonė suteikia 10 m. garantinį ir pogarantinį servisą.

Idealiems langams - idealios palangės

Išsirinkus išskirtinio dizaino langus verta pagalvoti ir apie palangės. „Plaza langai“ siūlo naujos kartos PVC plastikines palanges, kurios pasižymi ne tik grožiu ir lygiu paviršiumi. Šios palangės  yra tvirtos, ekologiškos (draugiškos aplinkai ir sveikatai), atsparios įbrėžimams ir karščiui, todėl tarnaus ilgus metus. PVC palangės yra pakankamai naujas produktas, kurį šiuo metu gali pasiūlyti vos keletas pardavėjų. Palangių medžiagų ir spalvų gama, kaip ir langų, yra plati, todėl kiekvienas galės pasirinkti pagal skonį.

„Plaza langai“: brangiausia – laikas

Tai suprasdama įmonė klientų patogumui siūlo įsigyti garažo vartus. Automatiniai garažo vartai pasižymi tvirtumu - lankstų tvirtinimo vieta yra 4 kartus sustiprinta, 12,5 proc. geresne šilumos izoliacija nei kiti vartai siūlomi rinkoje. Taip pat dvigubos tarpinės garantuoja vandens bei oro nepralaidumą, o antikorozinė danga neleis vartams rūdyti. Vartai, kaip ir langai – investicija į komfortą ir ateitį.

Kodėl „Plaza langai“?

„Plaza langai“ prekinis ženklas Lietuvos rinkoje skaičiuoja jau 20 - us metus, todėl tai suteikia teisę šiai įmonei vadintis viena iš stipriausių langų pardavėjų mūsų šalyje. Ilgametė darbo patirtis užtikrina, jog įmonės langai yra klientų vertinami, tą įrodo jų populiarumas ir perkamumas – pasitikėjimas kokybe.

Nors „Plaza langai“ yra plačiai žinoma kaip plastikinių langų pardavėja, tačiau savo klientams siūlo ir kitus produktus. Šarvuotos durys, kurios kaip ir plastikiniai langai, efektyviai sulaiko šilumą bei turi gerą izoliaciją nuo triukšmo; vasaros metu nuo tiesioginių saulės spindulių padės apsisaugoti žaliuzės arba interjerą padailinančios ritininės užuolaidos. Be kaitrios saulės vasarą atsirandą ir dar vienas nemolonus veiksnys, trukdantis pro pravirus langus įsileisti gaivų orą į namus – įvairūs vabzdžiai ir uodai, nuo kurių atsiginti „Plaza langai“ siūlo specialiais tinkleliais, kurie yra montuojami lango išorinėje pusėje. Įmonė kokybės sąskaita su kitais nekonkuruoja.

 

Šaltinis: žurnalas "Jums info", 2015/62

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt