Nemokama konsultacija

Kuo naudinga „Plaza langų“ vertikalioji orlaidė? ("Kauno diena")

2007-05-19

Šaltinis: "Kauno diena", 2007 05 19

Plastikiniai langai pasižymi dideliu sandarumu, todėl būtina pasirūpinti būsto vėdinimu. Prastai ventiliuojamose patalpose gali atsirasti problemų, susijusių su santykinės oro drėgmės padidėjimu. Susikaupusi drėgmė sudaro sąlygas daugintis pelėsiniams grybeliams, kurie skleidžia nemalonų kvapą, palieka tamsias dėmes ant sienų ir lubų. Tinkamas patalpų vėdinimas leidžia palaikyti gerą mikroklimatą, atnaujinti orą, pašalinti vandens garų perteklių ir išvengti drėgmės kondensavimosi ant langų stiklų bei šaltesnių vietų patalpos viduje. Žiemos metu arba lyjant stipriam lietui nėra labai patogu atidaryti langus vėdinimui. Minėtų bėdų pavyks išvengti, jei langai bus komplektuojami su vertikaliosiomis orlaidėmis. Vertikalioji orlaidė naudinga ir kitais atvejais: sumažina langų rasojimo tikimybę dėl garų kondensacijos; iš lauko pusės įmontuotos grotelės apsaugo patalpą nuo lietaus, o iš kambario pusės įmontuotas tinklelis neleidžia į kambarį patekti vabzdžiams.

Galimybė įsigyti vertikalią orlaidę – tai vienas iš pagrindinių veiksnių, kodėl žmonės apsisprendžia įsigyti “Plaza langai” plastikinius langus. Būtent todėl gegužės ir birželio mėnesį klientai kviečiami pasinaudoti akcijos „Orlaidė už dyką“ pasiūlymu ir sutaupyti iki 300 Lt. (Akcija vyks iki 2007 06 30 d.)

Orlaidė dovanojama, perkant 3 varstomus “Plaza langus”. Arba ji kainuos 50 proc. pigiau, perkant 2 varstomus “Plaza langus”. Akcijos metu šarvuotos durys nuo 1200 Lt. Norintys pasinaudoti pasiūlymu turėtų nedelsti, kadangi orlaidžių kiekis ribotas.

Plastikiniai „Plaza langai” jau trylika metų teikiami Lietuvos gyventojams. Jie gaminami ir montuojami, naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, taip užtikrinant kokybišką ir ilgaamžę produkciją. Tai patvirtina ir faktas, jog gaminiams suteikiama 10 metų garantinė priežiūra, o įmonės valdyme įdiegta ISO 9001 kokybės vadybos sistema. Patikimi ir ilgaamžiai „Plaza langai“ gaminami iš aukščiausios kokybės A kategorijos 5 ir 3 kamerų „Veka“ profilių, „Pilkington“ selektyvinių stiklų. Vertikaliųjų orlaidžių gamyba itin sudėtinga. “Plaza langai” tik vieni iš nedaugelio su vertikaliomis orlaidėmis gaminami masiškai.

,,Plaza langai” taip pat siūlo įsigyti šarvuotas duris, vidaus ir lauko duris, pakeliamus garažo vartus, plastikinius ir medinius stoglangius, žaliuzes ir roletus, palanges. Taip pat teikia fasadų apšiltinimo, balkonų stiklinimo, patalpų remonto, “greitosios langų pagalbos” paslaugas.

“Plaza langų” produkcijos įsigyti galima visoje Lietuvoje ir net neišėjus iš namų. Klientų namuose vadybininkai atlieka visus reikiamus matavimus, sudaro darbų sąmatą bei parenka patogų darbų atlikimo grafiką. Perkantiems “Plaza langų” produkciją sudarytos itin palankios atsiskaitymo sąlygos, suteikiama galimybė pirkti išsimokėtinai tiesiai iš įmonės be palūkanų ir pabrangimo.

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Pasiūlymą pateiksime per 4 valandas!

Kainos ir kokybės santykis

Tada,

kada reikia Jums

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinę priežiūrą

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Dirbame visoje Lietuvoje

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame iki 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.