Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Kokie pasiūlymai vilioja į "Plaza langus" ("Respublika")

2006-08-09

Jau dvyliktus metus aktyviai rinkoje dirbantys ir nuolat ieškantys takelių į savo klientų širdis, “Plaza langai” šią karštą vasarą ir vėl sugalvojo kaip galėtų palepinti savo klientus. Iki pat vasaros pabaigos organizuojamos dvi akcijos, - populiarioji “Orlaidė už dyką” ir “3 karšti pasiūlymai”, kurių metu palankiomis sąlygomis įsigytais plastikiniais langais galės džiaugtis įvairius poreikius ir pajamas turintys gyventojai.

Kodėl vertikalioji orlaidė tokia populiari? Didėja besirenkančių plastikinius langus susidomėjimas vertikaliąja orlaide. Vidutiniškai, kas trečias “Plaza langai” pirkėjas renkasi langus su šia orlaide. “Atsižvelgdami į klientų pageidavimus, trumpam (tik rugpjūčiui) sugrąžiname itin populiarią akciją “Orlaidė už dyką”, kuri kasmet sukelia galingą klientų antplūdį.” – teigia “Plaza langai” komercijos direktorius Marius Žiupka.

“Šios akcijos metu perkant 3 ir daugiau varstomų langų dovanojama vertikalioji orlaidė (kurios vertė priklausomai nuo lango matmenų yra apie 300 Lt), o perkant 2 langus – vertikalioji orlaidė kainuoja tik pusę kainos. Ši orlaidė puikiai atlieka savo paskirtį - iki minimumo sumažina langų rasojimo tikimybę”- teigia pašnekovas. Lietuvos klimato sąlygomis vertikalioji orlaidė ,bene, vienintelis efektyvus būdas vėdinti kambarį, kuriame nėra geros ventiliacinės sistemos. Palikę pravirą orlaidę, galite drąsiai išvykti ilgesniam laikui – ir patalpa vėdinsis, ir nekviesti svečiai nepateks į Jūsų namus. Maža to, pro šią orlaidę į kambarį nepatenka nei lietus, nei vabzdžiai (pastaruosius sulaiko specialus tinklelis).Vertikalių orlaidžių gamyba itin sudėtinga, todėl “Plaza langai” iki šiol yra bene vienintelė Lietuvoje įmonė, šį produktą gaminanti masiškai. Minėtos orlaidės gaminamos tik iš aukščiausiai kategorijai priskiriamo vokiško “Veka” profilio.

Kas gi, tie 3 karšti pasiūlymai? 1 pasiūlymas – pirmoji naujiena naujausios dizaino linijos Europoje. “Plaza langai” specialistai, kurį laiką, suko galvas ką dar naujo galėtų pasiūlyti savo klientam norintiem sukurti jaukų ir šiltą namų interjerą. Siekiant išsiaiškinti, kokių plastikinių langų pageidauja Lietuvos vartotojas, buvo atliktas specialus vartotojų nuomonės tyrimas. Atsižvelgiant į Lietuvos gyventojų nuomonę ir norus, pristatytas naujas, aptakių dizaino linijų, 5-ių kamerų profilis “Exclusive line”, gaminamas Vokietijos koncernui “Veka” priklausančioje gamykloje. Be abejo, šis profilis pasižymi ir kitomis, ne mažiau svarbiomis savybėmis. Patobulintas naujo tipo nuožulnus išorinis varčios kampas dėl papildomos kameros prieš stiklo paketą dar labiau pagerina šilumines lango savybes. Ypatingą lango tvirtumą užtikrina uždaro stačiakampio formos metalinis staktos ir masyvus varčios karkasas, tai neleidžia langui deformuotis.

2 pasiūlymas – antroji naujiena ekologiški langai Džiaugiamės, kad Lietuvoje vis daugėja gyventojų neabejingų pasaulinei aplinkosaugai. Nuo šiol, “Plaza langai” siūlo įsigyti ekologiškus plastikinius langus iš bešvinio “Veka” profilio. Būkime draugiški aplinkai.

3 pasiūlymas. Karšta kaina Vis dar, labiausiai “Plaza langai” parduodamo lango iš trikamerinio balto “Veka” profilio kaina svetainės langui (matmenys 2300 x 1430 mm) tik 234 Lt už 1 kv.m. Tai iš tiesų viliojanti kaina.

Užsakymų antplūdis sezono metu “Per 12 metų darbo patirtį žinome, kad kiekvienais metais pasikartoja ta pati situacija, kuomet sezono metu (vasarą ir rudenį) užgriūna tikras užsakymų antplūdis” – sako komercijos direktorius Marius Žiupka. “Tad, mūsų klientus, norinčius plastikiniais langais namuose džiaugtis ankščiau, kviečiame nelaukti rudens, o paskubėti ir “Plaza langus” užsisakyti jau dabar. Tuo labiau, kad mūsų klientam sudarytos puikios sąlygos įsigyti “Plaza langai” produktus išsimokėtinai. Norima preke galėsite naudotis iškarto, sumokėję tik dalį jos vertės.”

Laikantis plastikinių langų montavimo technologijos reikalavimų, plastikinius langus galima montuoti ne žemesnėje kaip - 5-ių 0C temperatūroje, tad metų pabaigoje visi stengiasi baigti statybas, įstatyti langus, kad žiemą galima būtų atlikti vidaus apdailos darbus. Dėl didelio užsakymų kiekio sezono metu užsakytų langų tenka laukti nuo 1 iki 1,5 mėnesio, kai tuo tarpu, ne sezono metu “Plaza langai” pagaminami per 10 - 15 dienų.

“PLAZA langai” šiandien „Plaza langai“ gaminami ir montuojami naudojant aukščiausios kokybės medžiagas, jiems suteikiama net 10 metų garantinė priežiūra, įdiegta ISO 9001 kokybės vadybos sistema. Gaminant „Plaza langus“ naudojami aukščiausios kokybės kategorijos 5 ir 3 kamerų „Veka“ profiliai, „Pilkington“ selektyviniai stiklai. “Plaza langai” klientų patogumui plečiamas asortimentas. Čia pat galima įsigyti ne tik plastikinius langus, vitrinas ar pertvaras, bet ir žaliuzes, ritinines užuolaidas (roletus), šarvuotas duris, pakeliamus garažo vartus. Taip pat, klientų patogumui, teikiamos paslaugos “Greitoji langų pagalba”, būsto remonto darbai, fasadų apšiltinimas tiesa, kol kas tik Kaune (plačiau apie tai www.plazalangai.lt).

Patogu pirkti „PLAZA langus“ galima užsisakyti, skambinant trumpuoju užsakymų numeriu 1621. Šiuo numeriu gali skambinti visų Lietuvos operatorių klientai, mokėdami pagal savo turimus tarifus savo tinkle. Klientus aptarnauja apmokyti operatoriai, kurie operatyviai suteikia profesionalią pagalbą, išsamią informaciją ir priima užsakymus. Jau pernai, “PLAZA langai” tapo pasiekiami net ir atokiausiuose Lietuvos kampeliuose.

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt