Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Kas svarbiau: lango kaina ar kokybė? ("Klaipėda")

2008-09-13

Šaltinis: "Klaipėda", 2008 09 13

Daugelį metų konkurencija langų rinkoje, švelniai tariant, milžiniška. Kai kurie langų gamintojai ir pardavėjai klientus pritraukia pabrėždami savo produkto išskirtines savybes. Kiti, neturėdami kuo išsiskirti, vilioja žemiausia kaina. Kyla abejonių, ar laimi pigiausiai nupirkęs vartotojas.

Praėjusiame dešimtmetyje visi plastikiniai langai buvo gaminami iš panašios kokybės profilių, kurių plastiko išorinės sienelės buvo vienodo storio. Vėliau dalis gamintojų rado būdą mažinti gaminių savikainą. Pradėta taupyti plastiką ir gamyboje naudoti pigesnes medžiagas. Dėl to gaminių charakteristikos tapo prastesnės, o kartu nukentėjo ir kokybė.

Plastikinio profilio išorinės sienelės storis yra pagrindinis veiksnys, lemiantis lango ilgaamžiškumą, stabilumą ir geometriją. Nuo jo iš dalies priklauso ir lango šiluminės savybės. Todėl 2005 metais profilius pradėta klasifikuoti pagal plastiko sienelių storį. Pagal Europos standartą L12608, profiliai skirstomi į tris klases: A, B ir C. A klasės profilio išorinė sienelė yra storiausia – ne mažiau kaip 3 mm, B klasės storis atitinkamai mažesnis – tik iki 2,6 mm, o C klasės storis apskritai nereglamentuojamas.

Tuo tarpu, kai kiti gamintojai mažina gaminių savikainą, gamybos srityje parinkdami pigesnes ir žemesnės kokybės medžiagas, „Plaza langai“ atkakliai laikosi ilgalaikės strategijos – gamina tik patikimą aukščiausios kokybės produktą – langus iš A klasės profilio. „Tai geriausias produktas kokybės ir kainos atžvilgiu“, – įsitikinęs įmonės logistikos direktorius Arūnas Misevičius.

„Plaza langų“ montavimo kokybę, tvirtumą ir ilgaamžiškumą užtikrina profilių viduje integruota plieninė armatūra. Plienas padengtas cinko sluoksniu, apsaugančiu nuo korozijos. Plieno geometrinė forma projektuojama taip, kad lango standumas būtų maksimalus. Kai kurie gamintojai, bandantys konkuruoti kaina, profiliams tvirtinti naudoja plonesnę armatūrą arba jos visiškai nededa. Akivaizdu, kad mažesnė kaina vilioja. Bet kiek papildomai pirkėjui kainuos nepatikimų langų eksploatacija? Ar jie bus sandarūs?

Daugelis klientų džiaugiasi įsigiję langus su vertikaliomis orlaidėmis ir pripažįsta orlaidės privalumus. Tokia orlaidė užtikrina natūralią oro cirkuliaciją, kai tuo tarpu skersinės, horizontalios orlaidės nepakankamai gerai atlieka vėdinimo funkciją. Vertikali orlaidė taip pat sumažina langų rasojimo tikimybę dėl garų kondensacijos. Iš lauko pusės įmontuotos grotelės apsaugo patalpą nuo lietaus, o iš kambario pusės įmontuotas tinklelis neleis į kambarį patekti vabzdžiams ir kitiems nekviestiems svečiams. Tokia orlaidė skirta puikiam namų mikroklimatui kurti, nuo kurio priklauso gera žmogaus savijauta ir sveikata.

„Plaza langams“ keliamas tikslas – kuo aukštesnė kokybė ir kuo didesnę naudą teikianti eksploatacija. Įmonė vadovaujasi principu, kad langai turi būti kokybiški, šilti, izoliuojantys garsą ir estetiški. „Plaza langų“ gamyboje naudojamos medžiagos nekenksmingos aplinkai ir sveikatai. Produkcijai suteikiama 10 metų garantinė priežiūra.

„Plaza langų“ paslaugų teikimo procesas pagrįstas ilgamete patirtimi. Produkcijos įsigyti galima visoje Lietuvoje ir net būnant savo namuose. Tereikia užsakyti matavimą, paskambinus trumpuoju telefonu 1621, arba išsiuntus užklausimą internetiniame puslapyje www.plazalangai.lt.

Veiksmingi sprendimai leidžia taupyti klientų laiką ir lėšas. Kliento namuose specialistai nemokamai atlieka matavimus, sudaro darbų sąmatą. Jei pasiūlymas sudomina, parenkamas patogus darbų atlikimo grafikas. Priimti užsakymai akimirksniu patenka į gamybos padalinį. Perkantiesiems „Plaza langų“ produkciją sudarytos itin palankios atsiskaitymo sąlygos, suteikiama galimybė pirkti išsimokėtinai.

Rugsėjo mėnesį „Plaza langus“ iš A klasės profilio galima įsigyti net su 30 proc. nuolaida (pasiūlymas galioja, perkant langus su montavimo paslauga).

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt