Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Atostogos ar langai? ("Lietuvos rytas")

2007-06-09

Šaltinis: "Lietuvos rytas", 2007 06 09

Vasarą didelė šeimos biudžeto dalis skiriama poilsiui ir turizmui. Tačiau seniau susiformavę poreikiai įsigyti buities gerovei ir patogumui naudingus daiktus niekur nedingsta, o nukeliami dar vėlesniam laikui.

Todėl „Plaza langų“ specialistai klientams siūlo unikalią galimybę. Nebūtina rinktis atostogauti ar keisti langus! Plastikinius langus, šarvuotas duris arba balkonų įstiklinimą galima įsigyti jau dabar, o atsiskaityti rudenį. O perkantieji gali laimėti kelionę dviems į Santorino salą Graikijoje.
Pasiūlymo nauda akivaizdi: klientams langai bus sumontuoti netrukus, o už juos atsiskaityti galima net po kelių mėnesių. Vienam laimingajam atostogos atsieis neįtikėtinai pigiai, kadangi jis laimės kelionę į Santoriną, kur galės ilsėtis su artimu žmogumi ar draugu (laimėtojas bus informuotas asmeniškai). Tereikia pirkti „Plaza langus“ (šarvuotas duris arba balkonų įstiklinimą) išsimokėtinai, sudaryti sutartį iki š.m. liepos 31 d., sumokėti avansą tik nuo 5 proc., o likusią dalį – nuo rugsėjo. (Kelionę laimėti gali tiek perkantys išsimokėtinai, tiek mokantys iš karto.)

“Plaza langai” – tai optimali šilumos ir garso izoliacija, patogi eksploatacija ir ilgaamžiškumas. Tarptautinis kokybės sertifikatas ISO 9001 garantuoja aukštą gaminio kokybę, kurią patvirtindamas gamintojas suteikia 10 metų garantinę priežiūrą. Langų gamyboje naudojami ekologiški ir modernūs "VEKA" profiliai, selektyviniai "Pilkington" stiklai, o stiklo paketai, užpildomi argono dujomis, sulaikančiomis dar daugiau šilumos. Vertikalioji orlaidė – tai vienas pagrindinių pranašumų, išskiriančių “Plaza langus” iš konkurentų. Tik „Plaza langai“ su vertikaliosiomis orlaidėmis gaminami masiškai.

Šarvuotų durų pagrindinė funkcija - būsto apsauga, o taip pat šilumos ir garso izoliacija. Durys atsparios deformacijai, lengvai eksploatuojamos. Pakeitus senas duris į šarvuotas bus malonu sugrįžti į saugesnį ir jaukesnį būstą.

Didėja balkonų įstiklinimo paslaugos paklausa. Daugiabučių gyventojai jau įvertino tokių balkonų patogumą ir praktiškumą. Juose malonu leisti laiką ištisus metus, o priežiūra nesukelia papildomų sunkumų. Balkonų stiklinimui naudojamos modernios plastikinės, aliumininės ir berėmės stiklo konstrukcijos.
„Plaza langai“ siūlo didelę jaukaus būsto elementų įvairovę: plastikiniai langai ir stoglangiai, šarvuotos lauko ir vidaus durys, pakeliami garažo vartai, žaliuzės ir roletai, balkonų stiklinimo sistemos, fasadų apšiltinimas. „Plaza langų“ produkcija ir paslaugos skirtos jaukesniam, saugesniam ir gražesniam būstui sukurti.

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt