Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Ar langų keitimas padės sutaupyti šildymo išlaidų? ("Lietuvos ryto" priedas "Laikinoji sostinė")

2008-10-16

Šaltinis: "Lietuvos ryto" priedas "Laikinoji sostinė", 2008 10 16

Daugelis Lietuvos gyventojų jau pajautė infliacijos ir ekonomikos augimo lėtėjimo padarinius, o taip pat su nerimu laukia šildymo kainų šuolio. Šiuo sudėtingu laikotarpiu žmonės vis dažniau pasveria savo poreikius ir galimybes, pradeda daugiau taupyti.

Šį rudenį Lietuvoje numatytas šildymo brangimas net iki 50 proc. Tai išties kelia nerimą, kadangi iki šiol mokesčiai už komunalines paslaugas ir ypač už šildymą „prarydavo“ ženklią dalį dažno gyventojo pajamų. Būtina svarstyti įvairias galimybes dėl šildymo sąnaudų mažinimo.

„Plaza langai“ kokybės direktorius Genadijus Jermoškinas teigia, kad kokybiški plastikiniai langai be abejonės turi didelę įtaką šilumos izoliacijai. Pasak ekspertų, pro atgyvenusius būsto langus prarandama net iki 30 proc. šilumos (būste, kuriame seni langai sudaro apie 20 proc. sienų ploto). Tai milžiniški šilumos nuostoliai. Jų mastą galima iliustruoti pavyzdžiu: pakeitus senus langus į modernius plastikinius, šilumos nuostoliai sumažėja net iki 30 proc. Po langų pakeitimo, esant nepakitusioms kitoms sąlygoms, būste temperatūra iškart pakyla iki 3 - 4 laipsnių.

Akivaizdu, kad langai turi didelę reikšmę šiltam būstui. Jei jie netinkami, šilumos nuostoliai dideli. Todėl langų keitimas rekomenduojamas tiek būstuose, kuriuose įdiegtas centrinis šildymas, tiek būstuose su autonominiu šildymu. Pakeitus langus prarandama mažiau šilumos ir mažiau šalto oro patenka į patalpas. Juk už šilumos energiją, išeinančią pro langus, taip pat sumokame.

Siekiant sumažinti šilumos nuostolius, vien kokybiškų langų nepakanka. Tam būtinas patikimas langų montavimas. Būtina atkreipti dėmesį, kad nuo lango montavimo ženkliai priklauso ir šilumos izoliacija. Dėl netinkamai sumontuoto lango gali atsirasti šilumos nuostolių, prasta garso izoliacija, langas bus sunkiai varstomas ir net sugadintas. „Montavimo darbams keliami aukšti kokybės reikalavimai. Tik aukštos kokybės langas kartu su patikimu montavimu užtikrins geriausią šilumos ir garso izoliaciją, o lango geometrija išliks nepakitusi,“- tikina Genadijus Jermoškinas.

„Plaza langus“ montuoja atestuoti ir patyrę darbuotojai, dirbantys šį darbą ne vienerius metus. Visi darbai atliekami pagal Aplinkos ministerijos patvirtintas taisykles. Medžiagos parenkamos pagal kokybinius parametrus.

“Plaza langai” – tai optimali šilumos ir garso izoliacija, patogi eksploatacija ir ilgaamžiškumas. Tarptautinis kokybės sertifikatas ISO 9001 garantuoja aukštą gaminio kokybę, kurią patvirtindamas gamintojas suteikia 10 metų garantinę priežiūrą. Langų gamyboje naudojami ekologiški ir modernūs A klasės "VEKA" profiliai. Jie pasižymi storiausiomis išorinėmis sienelėmis, nuo kurių priklauso lango ilgaamžiškumas, stabilumas ir geometrija. Profilių viduje integruota plieninė armatūra, padengta cinko sluoksniu, apsaugančiu nuo korozijos. Plieno geometrinė forma projektuojama taip, kad lango standumas būtų maksimalus. Langai stiklinami selektyviniais "Pilkington" ir „Guardian“ stiklais. Stiklo paketai, pripildyti argono dujų, sulaikančių dar daugiau šilumos. „Plaza langų“ ilgaamžį funkcionalumą užtikrina aukščiausios kategorijos „Winkhaus“ apkaustai.

„Plaza langai“ su vertikaliąją orlaide puikiai vertinami daugelio klientų. Tokia orlaidė užtikrina natūralią oro cirkuliaciją, sumažina langų rasojimo tikimybę dėl garų kondensacijos. Iš lauko pusės įmontuotos grotelės apsaugo patalpą nuo lietaus. „Plaza langai“ bene vieninteliai organizuoja serijinę langų su vertikaliomis orlaidėmis gamybą, todėl sugeba išlaikyti aukštą ir nekintantį kokybės standartą.

„Plaza langų“ produkcijos ir paslaugų kokybei skiriamas ypatingas dėmesys. Kokybės kontrolė atliekama visuose etapuose, pradedant plastikinių langų gamybos procesais, montavimu, klientų aptarnavimu ir galiausiai garantiniu aptarnavimu. Įmonė pati valdo visus procesus todėl gali užtikrinti aukščiausią produkcijos ir paslaugų kokybę bei jų kompleksiškumą.

Jei šildymo sezoną norite sutikti pasiruošę, pasinaudokite puikiu pasiūlymu. Rugsėjo mėnesį „Plaza langus“ iš A klasės profilio galite įsigyti net su 30 proc. nuolaida (pasiūlymas galioja, perkant langus su montavimo paslauga).

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt