Registruok matavimą – gauk nuolaidą

40% nuolaida "Plaza langams" ("Lietuvos žinių" priedas "Namų pasaulis")

2007-03-21

Šaltinis: "Lietuvos žinių" priedas "Namų pasaulis", 2007 03 21

Džiugu, kad šįmet šiltesniais orais galima džiaugtis jau pirmosiomis pavasario dienomis. Artėjant didžiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms, laukia galybė darbų, susijusių su būsto tvarkymu ir atnaujinimu. “Plaza langai” informuoja, kad dabar tinkamiausias metas keisti langus: klimatas itin palankus langų montažo darbams, o skelbiama nuolaida nustebins ir pradžiugins kiekvieną.

“Plaza langai” sveikina savo klientus artėjančių šv. Velykų proga ir  linki geros nuotaikos, o kartu skelbia akciją:

“Iki šv. Velykų pirkite plastikinius “Plaza langus” su montažo darbais ir gaukite 40 proc. nuolaidą langams! Akcijos metu langų gamybos terminas - tik 2 savaitės.

“Plaza langai” jau tryliktus metus tarnauja Lietuvos gyventojams. Patikimi ir ilgaamžiai plastikiniai langai gaminami iš A kategorijos 5 ir 3 kamerų vokiškų „Veka“ profilių, suomiškų „Pilkington“ selektyvinių stiklų. Naujos kartos stiklo paketai, užpildyti argono dujomis, lemia puikią šilumos izoliaciją ir išlaidų ekonomiją. Įmonės valdyme įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001, produkcijai suteikiama 10 metų garantinė priežiūra.

,,Plaza langai” taip pat siūlo įsigyti šarvuotas duris, vidaus ir lauko duris, pakeliamus garažo vartus, plastikinius ir medinius stoglangius, žaliuzes ir roletus, palanges. Taip pat teikia fasadų apšiltinimo, balkonų stiklinimo, patalpų remonto, “greitosios langų pagalbos” paslaugas.

Šių metų kovo pirmosiomis dienomis įmonės logistikos padalinys įsigijo naujus automobilius iš bendrovės “ALD Automotive”. Mėlyni “Volkswagen Polo” itin  pastebimi ir lengvai atpažįstami. Sportiški ir manevringi automobiliai papuošti “Plaza langai” prekės ženklo  atributika. Nuo šiol įmonės specialistai aplankys daugumą klientų už šių automobilių vairo.

“Plaza langų” produkcijos įsigyti galima visoje Lietuvoje ir net neišėjus iš namų. Klientų namuose vadybininkai atlieka visus reikiamus matavimus, sudaro darbų sąmatą bei parenka patogų darbų atlikimo grafiką. Perkantiems “Plaza langų” produkciją sudarytos itin palankios atsiskaitymo sąlygos, suteikiama galimybė pirkti išsimokėtinai tiesiai iš įmonės be palūkanų ir pabrangimo.

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt