Registruok matavimą – gauk nuolaidą

"Plaza langai" kompensuoja pabrangusį šildymą ("Lietuvos rytas")

2006-10-30

Įsibėgėjantis ruduo primena apie gerokai pabrangusio šildymo sezoną. Juolab, kad šaltasis sezonas pas mus trunka bemaž pusę metų. Tikėtina, kad mokėdami mokesčius Lietuvos gyventojai bus priversti gerokai pakratyti kišenes. Susiklosčiusi padėtis skatina ieškoti išeities, t.y. geriausių taupymo būdų.

Jau dvyliktus metus “Plaza langai” veikla orientuota į fizinių asmenų sektorių. Siekiant užtikrinti kuo didesnį klientų pasitenkinimą “Plaza langais”, kokybės kontrolė vykdoma visuose etapuose: pradedant produkto gamyba ir baigiant klientų aptarnavimu. “Plaza langai” nuolatos siekia nustebinti ir pradžiuginti savo klientus, todėl kiekvieną sezoną teikia vis naujus netradicinius pasiūlymus. Ne išimtis ir šis sezonas, kai “Plaza langai” siūlo kompensaciją už padidėjusias būsto šildymo išlaidas, suteikdami nuolaidas langams.

Pirmasis “Plaza langų” pasiūlymas – norintiems pigiau pasikeisti svetainės langą (išmatavimai 2350x1330 mm). Šio lango 1 m2 kainuoja tik 234 Lt. Antrasis pasiūlymas kviečia už orlaidę sutaupyti pusę kainos, t.y. 150 Lt, perkant 3 varstomus langus. Trečiasis pasiūlymas - norintiems pirkti langus išsimokėtinai be rūpesčių per “Snoro lizingą”. Pasirinkusiems šį sprendimą, “Plaza langai” siūlo išskirtines sąlygas: 0 % pabrangimą, kai išsimokėjimo laikotarpis 12 mėn. Mažesnes pajamas gaunantiems gyventojams sudaryta galimybė pirkti “Plaza langus”, kai išsimokėjimą organizuoja pati įmonė, be banko tarpininkavimo.

Ketvirtasis pasiūlymas informuoja apie nuolaidas langams net iki 20 proc. Tereikia langus užsisakyti dabar, o jų montavimą nukelti į 2007 m. sausio, vasario ir kovo mėnesius. Langai bus sumontuoti po kelių mėnesių, o pinigai sutaupyti jau šiandien.

Penktasis pasiūlymas skirtas perkantiems langus be orlaidžių. Tuomet 5-ių kamerų profilio langas kainuos tiek, kiek 3-jų kamerų profilio langas. T.y. galima įsigyti šiltesnį langą už mažesnę kainą.

„Plaza langai“ gaminami ir montuojami, naudojant aukščiausios kokybės medžiagas. Jiems suteikiama net 10 metų garantinė priežiūra, įdiegta ISO 9001 kokybės vadybos sistema. Gaminant „Plaza langus“ naudojami aukščiausios kokybės kategorijos 5 ir 3 kamerų „Veka“ profiliai, „Pilkington“ selektyviniai stiklai. Naudojamos medžiagos lemia puikias šilumines langų savybes. Įmonė vienintelė Lietuvoje masiškai gamina vertikalias orlaides. Šios orlaidės gali užtikrinti higienos normas atitinkančią oro kaitą būste, net ir neturint vėdinimo sistemos.

Lietuvos gyventojai jau įvertino vertikaliąsias orlaides - kas trečias “Plaza langų” klientas užsisako langus būtent su tokiomis orlaidėmis. Ši orlaidė puikiai atlieka savo paskirtį - iki minimumo sumažina langų rasojimą ir užtikrina puikių kambario vėdinimą. Lietuvos klimato sąlygomis vertikaliosios orlaidės – tai bene, vienintelis efektyvus būdas vėdinti kambarį, kuriame nėra geros ventiliacijos sistemos. Palikus pravirą orlaidę galima drąsiai išvykti ilgesniam laikui – ir patalpa vėdinsis, ir namai bus saugūs. Maža to, specialus tinklelis kambarį apsaugos nuo vabzdžių ir lietaus.

Klientų patogumui ,,Plaza langai” plečia asortimentą. Čia pat galima įsigyti ne tik plastikinius langus, vitrinas ar pertvaras, bet ir žaliuzes, ritinines užuolaidas (roletus), plastikinius ir medinius stoglangius, palanges, vidaus ir lauko duris, šarvuotas duris, pakeliamus garažo vartus. Taip pat teikiamos būsto remonto, fasadų apšiltinimo, balkonų stiklinimo paslaugos. „Greitoji langų pagalba“ - neseniai pradėta teikti nauja paslauga. Tai gaminių montažo kokybės įvertinimas, smulkus langų remontas, stiklo paketų keitimas, langų reguliavimas (kol kas atliekama tik Kaune).

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt