Registruok matavimą – gauk nuolaidą

"Plaza langai" ir durys - kodėl verta įsigyti? ("Lietuvos rytas")

2007-02-12

2006 metų rudenį, atlikus vartotojų tyrimą, “Plaza langų” specialistai priėjo prie išvados, kad langai ir durys – tai du pirkiniai, inicijuojantys būsto remontą. Tai pirmas žingsnis, atnaujinant namus. Pakeitus langus ir duris, namai tampa šiltesni ir saugesni.

“Plaza langai”, žinodami klientų poreikius ir lūkesčius, suteikia geresnes sąlygas įsigyti šarvuotas duris. Skelbiama žiemos akcija: “Atsipūsk, juk namus saugo TOKIOS durys”. Akcijos metu standartinės komplektacijos šarvuotos durys kainuoja 30 proc. pigiau - tai 999 Lt. Antrasis akcijinis pasiūlymas – 267 Lt už “Plaza” virtuvinio standartinių matmenų lango 1 m2 (lango matmenys 1520x1430 mm).

“Plaza langai” startuoja šarvuotų durų gamyboje. Pagrindinė šių durų funkcija - būsto apsauga. Taip pat jos pasižymi puikia šilumos ir garso izoliacija. Šarvuotos durys nesideformuoja ir neišsikraipo, lengvai eksploatuojamos. Pakeitus duris, namai atrodo moderniau ir estetiškiau.

Standartinės komplektacijos šarvuotos durys, gaminamos iš 2 mm ištisinio plieno lakšto. Durų stakta išlankstoma, o visa metalinė durų konstrukcija dažoma milteliniais dažais. Šis paviršiaus padengimo dažais būdas garantuoja ilgalaikę ir patikimą medžiagos paviršiaus apsaugą. Vyrių su atraminiais guoliais dėka durys lengvai darinėjamos ir negirgžda. Siūlomas platus spynų pasirinkimas. Šarvuotoms durims suteikiama iki 5 metų garantinė priežiūra.

“Plaza langai” jau tryliktus metus šildo Lietuvos gyventojų namus. Patikimi ir ilgaamžiai plastikiniai langai gaminami iš A kategorijos 5 ir 3 kamerų vokiškų „Veka“ profilių, suomiškų „Pilkington“ selektyvinių stiklų. Naujos kartos stiklo paketai, užpildyti argono dujomis, lemia puikią šilumos izoliaciją ir išlaidų ekonomiją. Įmonės valdyme įdiegta kokybės vadybos sistema ISO 9001, produkcijai suteikiama 10 metų garantinė priežiūra.

Šarvuotas duris ir “Plaza langus” galima įsigyti net neišėjus iš namų, kadangi įmonės vadybininkai klientų pageidavimu atvažiuoja patys. Čia jie atlieka matavimus ir konsultuoja. Perkantiems “Plaza langų” produkciją sudarytos itin palankios atsiskaitymo sąlygos, suteikiama galimybė pirkti išsimokėtinai tiesiai iš įmonės be palūkanų ir pabrangimo.

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt