Registruok matavimą – gauk nuolaidą

“Plaza langai” informuoja: įtartinai žema kaina - abejotina langų kokybė ("Kauno diena")

2008-06-14

Šaltinis: "Kauno diena", 2008 06 14

 

Nepaliaujamai kylant infliacijai, Lietuvos gyventojai ieško kuo pigesnių langų. Pastangos kuo daugiau sutaupyti yra suprantamos, tačiau faktai byloja, kad dažniausiai taupoma kokybės sąskaita.

Nepaneigsi, kad Lietuvoje yra įmonių, galinčių pasiūlyti pigesnius langus. Tačiau, pasirinkdami vienu kitu šimtu litų pigesnį pasiūlymą, klientai neapgalvoja svarbiausių veiksnių.

Renkantis langus, būtina atsižvelgti į įmonės patirtį ir patikimumą. Nedidelės, įtartinais veiklos principais besivadovaujančios įmonės neabejotinai pasiūlys pigesnius langus. Viena bėda, kad rytoj tokia įmonė gali vadintis kitu pavadinimu, o su senojo atminimu „išgaruos“ ir visi įsipareigojimai klientams. Tokiu atveju langai kainuos pigiau, tačiau garantinė priežiūra į jų kainą tikrai nebus įskaičiuota. Kilus problemoms, reikės ieškoti meistrų, sugaišti daug brangaus laiko, o nuostoliai bus akivaizdūs.

„Plaza langai“ rinkoje jau 14 metų. Tai viena didžiausių įmonių Lietuvoje, gaminančių plastikinius langus. Įmonė be jokių kompromisų savo produkcijai suteikia 10 metų garantinį aptarnavimą. Tai ilgiausias garantinis aptarnavimas, suteikiamas langams Lietuvoje. Taip įmonė atvirai deklaruoja, kad „Plaza langai“ - ypač kokybiški ir ilgaamžiai.

Svarbiausias langų pasirinkimo kriterijus turi būti kokybė. Langų profilių gamybai naudojamo plastiko išorinės sienelės storį reglamentuoja Europos standartas. Pagal išorinės sienelės storį, plastikas skirstomas į tris klases: A, B ir C. A klasės plastiko išorinės sienelės storis turi būti daugiau kaip 3 mm, B klasės plotis atitinkamai mažesnis -  tik iki 2,6 mm, o C  kategorijos storis apskritai nereglamentuojamas.

„Plaza langų“ gamyboje naudojami tik aukščiausios A klasės plastiko „VEKA“ profiliai. Jie brangesni už kitų klasių plastiko profilius, tačiau iš šių profilių pagaminti langai yra išskirtiniai. Plastiko sienelės storis yra esminis veiksnys, lemiantis lango profilio ilgaamžiškumą, stabilumą ir geometriją. Taip pat nuo jo priklauso ir lango  šiluminės savybės.

„Plaza langams“ keliamas tikslas – kuo aukštesnė kokybė ir kuo didesnę naudą teikianti eksploatacija. Įmonė vadovaujasi principu, kad langai turi būti ne tik kokybiški, šilti, izoliuojantys garsą, bet ir pasižymintys efektyvia ventiliacija. Sudėtingos technologijos pagalba pagaminti langai su vertikaliąją orlaide yra vienas pagrindinių pranašumų, išskiriančių “Plaza langus” iš konkurentų.

Brangstant energetiniams ištekliams, įtartinai pigiai gaminius parduoti įmanoma tik jų kokybės sąskaita. „Plaza langų“ specialistai pirkėjams pataria gerai pasvarstyti prieš perkant: „Ar Jūsų tikslas yra mokėti pigiau, taupant langų kokybės sąskaita? Ar vis dėlto norite investuoti į kokybiškus ir ilgaamžius langus, kurie tarnaus ne vieną dešimtmetį“. 

           

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt