Registruok matavimą – gauk nuolaidą

„Plaza langų“ gamybos technologijos tobulėja ("Kauno diena")

2008-01-19

Šaltinis: "Kauno diena", 2008 01 19

Naujiena: daugiau šilumos ir vis toks pat efektyvus vėdinimas

„Plaza langų“ specialistai nuolatos ieško būdų, kaip pagerinti gaminamų plastikinių langų kokybę ir į ją investuoja. Pagrindinis „Plaza langams“ keliamas tikslas – kuo aukštesnė gaminių kokybė ir kuo didesnę naudą teikianti jų eksploatacija. Paprasčiau tariant, kad namuose būtų šilčiau ir, kad oras, kuriuo kvėpuojame, būtų gaivesnis.

Prieš 4 metus rinkai pasiūlytas 3 kamerų plastikinis langas su vertikaliąją orlaide buvo puikiai įvertintas: paklausa ženkliai išaugo. „Plaza langus“ su vertikaliomis orlaidėmis įsigijo daugybė Lietuvos gyventojų.

Atsižvelgus į klientų pageidavimus, šiais metais siūlomas technologiškai modifikuotas gaminys – 5 kamerų plastikinis langas su vertikaliąją orlaide.

Šis langas patalpoje sulaikys daugiau šilumos, kadangi jo gamybai naudojamas platesnis, 70 mm „Veka“ plastiko profilis.

Žiemos metu arba lyjant stipriam lietui nėra labai patogu atidaryti langus vėdinimui. Minėtų bėdų padės išvengti vertikalioji orlaidė. Ji taip pat sumažins langų rasojimo tikimybę dėl garų kondensacijos. Iš lauko pusės įmontuotos grotelės apsaugos patalpą nuo lietaus, o iš kambario pusės įmontuotas tinklelis neleis į kambarį patekti vabzdžiams. Orlaidė pasirūpins puikiu namų mikroklimatu, nuo kurio priklauso gera žmogaus savijauta ir sveikata.

Naujasis langas - ypač tvirtas. Tai užtikrina uždaro stačiakampio formos metalinis staktos karkasas, o masyvus metalinis, net 2 mm storio varčios karkasas apsaugos langą nuo deformacijos.

Paprasčiau tariant, namuose su naujaisiais 5 kamerų su orlaidėmis “Plaza langais“ bus šilčiau ir jaukiau, patalpos bus efektyviai vėdinamos, o langai tarnaus eilę metų („Plaza langams“ suteikiama 10 metų garantinė priežiūra, jų gamybą ir montavimą reglamentuoja kokybės vadybos sistema ISO 9001).

Naujienos pristatymo proga, visi, perkantys 5 kamerų plastikinį langą su orlaide, gaus 100 Lt vertės dovanų čekį pirkiniams iš „Senukų“ prekybos centrų visoje Lietuvoje. Akcijos metu šarvuotos durys tik 1221 Lt. Akcija vyks iki š. m. vasario 29 d.

“Plaza langų” produkcijos įsigyti galima visoje Lietuvoje ir net neišėjus iš namų. Klientų namuose vadybininkai atlieka visus reikiamus matavimus, sudaro darbų sąmatą bei parenka patogų darbų atlikimo grafiką. Perkantiems “Plaza langų” produkciją sudarytos itin palankios atsiskaitymo sąlygos, suteikiama galimybė pirkti išsimokėtinai.

Atgal į naujienas

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt