Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Naujienos

PLAZA langai salonų darbo laikas šventinėmis dienomis

PLAZA langai salonų darbo laikas šventinėmis dienomis

2016-10-31

Gerbiami klientai, Informuojame, kad spalio 31 d. PLAZA langai salonai dirbs vieną valandą trumpiau. O lapkričio 1d. ( antradienį) PLAZA langai salonai NEDIRBS...
Daugiau
Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba primena - žinokite klientų teises

Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba primena - žinokite klientų teises

2016-06-21

Gerbiami klientai, vadovaujantis Lietuvos Respublikos vartotojų teisių apsaugos įstatymo 5 straipsnio 4 dalimi, primename, kad visus iškilusius vartojimo ginčus, vartojimo ginčų neteismine tvarka nagrinėja Valstybinė vartotojų teisių apsaugos tarnyba, Vilniaus g. 25, 01402, www.vvtat.lt
Daugiau
SUKČIAUJANTYS ASMENYS BELDŽIASI Į GYVENTOJŲ DURIS

SUKČIAUJANTYS ASMENYS BELDŽIASI Į GYVENTOJŲ DURIS

2016-06-21

Gerbiami gyventojai, pastaruoju metu gavome pranešimų, kad į gyventojų namus beldžiasi sukčiaujantys asmenys, prisistatantys „PLAZA langai“ atstovais. Jie siūlosi gyventojams sureguliuoti langus ir už ženkliai didesnę kainą, nei įprasti „PLAZA langai“ garantinio serviso įkainiai.
Daugiau
PLAZA langai loterijos laimėtojai

PLAZA langai loterijos laimėtojai

2016-05-05

Dėkojame visiems, apsilankiusiems PLAZA langai stende RESTA'16 parodoje. Džiaugiamės, kad parodos metu pristatytos mūsų naujovės sulaukė gausaus klientų dėmesio - tai ženklas, kad einame teisinga kryptimi.
Daugiau
PLAZA langai - geriausiai žinomas ženklas tarp plastikinių langų gamintojų.

PLAZA langai - geriausiai žinomas ženklas tarp plastikinių langų gamintojų.

2016-03-16

Nepriklausomas klientų tyrimas parodė, kad PLAZA LANGAI yra vienas geriausiai žinomų ženklų tarp plastikinių langų gamintojų Lietuvoje. Bendras PLAZA LANGŲ žinomumas siekia net 49 %.
Daugiau
Džiaugiamės ir didžiuojamės -

Džiaugiamės ir didžiuojamės - "GAZELĖ 2015" įvertinimas

2016-02-02

Virš 20 metų patirtis plastikinių langų ir durų gamyboje, modernios langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina " PLAZA langai" kompaniją pasiūlyti aukštos kokybės ir atitinkančius klientų poreikius gaminius.
Daugiau

Langai keičiantys gyvenimą

2015-04-10

Langai išpildantys svajones Kiekvienas besistatantis namą siekia užtikrinti, jog jame gyventi būtų šilta, jauku bei, kad tai netaptų nuolatiniu finansiniu išbandymu. Siekiant išvengti tokių situacijų nereikia sudėtingų sprendimų, pradėti galima nuo tinkamų langų pasirinkimo, geri ir kokybiški langai yra investicija į ateitį, kadangi tai pirkinys ne vieneriems metams.
Daugiau

„Plaza langai“ kolektyvas prisidėjo prie „Išsipildymo akcijos 2014“

2014-11-07

Paramą paaukojo „Plaza langai“ kolektyvas lapkričio 6 d., per TV3 televizijos ir SEB banko inicijuotą „Pyragų diena“, kuri yra „Išsipildymo akcijos“ dalis. Gera daryti gerus darbus!
Daugiau

"Plaza langai" parėmė "Lietuvos zoologijos sodą"

2014-10-23

Džiaugiamės turėję galimybe prisidėti prie Lietuvos zoologijos sodo gyventojų gyvenimo sąlygų gerinimo.
Daugiau
Sprendimas rasojantiems langams jau yra!

Sprendimas rasojantiems langams jau yra!

2013-10-24

Dažniausios butų drėgmės priežastys yra nekokybiška sena statyba. Jei pastatas yra kokybiškas, drėgmės susidarymą lemia kelios priežastys: šildymas žiemą, dėl ko sienų paviršiuje kondensuojasi drėgmė ir sienos sudrėgsta, esant nepakankamai patalpų ventiliacijai ir per dideliam vandens garų susidarymui, patalpose džiovinant skalbinius ar daug verdant.
Daugiau

Langai. Specialistų žodis (žurnalas "Sodo spalvos")

2012-01-16

Prisimenu senus aliejiniais dažais dažytus langus. Kokybiški, meistriškai iš gerai išdžiūvusios medienos pagaminti, jie ir gerai užsidarydavo, ir plyšių nelikdavo. Toks buvo vaikų kambaryje. Kitur - klaiku prisiminti. Rudenį ar žiemai prasidėjus šalti oro gūsiai kedendavo užuolaidas, versdami nedelsiant imtis priemonių - popieriaus juostomis klijuoti nesandarius rėmus.
Daugiau

Kokiu oru kvėpuojame namuose

2011-08-19

Pasak delfi.lt, anot įvairių šalių ekologų, namuose oras 4-6 kartus labiau užterštas ir 8-10 kartų labiau toksiškas nei lauke. Kai kuriuose pastatuose oro tarša didesnė net 100 kartų.
Daugiau

Daugiausiai vartotojai skundžiasi dėl langų kokybės

2011-06-30

Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorius Feliksas Petrauskas Daugiausiai vartotojai skundžiasi dėl langų kokybės „2010 m. raštu gauti 126, o telefonu – 501 skundas, susijęs su statyba, – sakė Valstybinės vartotojų teisių apsaugos tarnybos direktorius Feliksas Petrauskas.
Daugiau

Rinkdamiesi langus laimi išrankūs vartotojai? ("Lietuvos ryto" priedas "Laikinoji sostinė")

2011-04-09

Šaltinis: "Lietuvos ryto" priedas "Laikinoji sostinė", 2011 04 09 LS korespondentė Rasa Masiokaitė Dveji ekonominio nuosmukio metai tapo išbandymu langų gamintojams. Padidėjus konkurencijai, įmonėms teko ne tik prisitaikyti prie pakitusio poreikio, bet ir konkuruoti su nesąžiningais verslininkais.
Daugiau

Pigūs plastikiniai langai - negarantuota kokybė, tačiau garantuotos papildomos išlaidos

2010-04-21

Šaltinis: Respublikinė langų ir durų gamintojų asociacija (2010 04 21 pranešimas) Pastaruoju metu vis dažniau vartotojai informuoja Respublikinę langų ir durų gamintojų asociaciją apie tai, kad langai praranda savo formą, dėl prastos kokybės detalių langus tenka dažnai remontuoti.
Daugiau

Langų gamintojams išlikti padeda net klientų užgaidos ("Lietuvos ryto" priedas "Laikinoji sostinė")

2010-04-10

Šaltinis: "Lietuvos ryto" priedas "Laikinoji sostinė", 2010 04 10 LS korespondentė Vėjūnė Inytė Kaunietis Raimundas Satkauskas su siaubu iki šiol prisimena ne namo statybos, o langų paieš­kos problemas. Įkliuvęs į nepatikimos firmos ža­bangas ir vos iš jų ištrūkęs, vyras dabar negaili praktiškų patarimų kaimynams ir draugams.
Daugiau

Gardus kąsnis vilioja ir brokdarius ("Lietuvos rytas")

2009-02-28

Šaltinis: "Lietuvos rytas", 2009 02 28 LR korespondentas Vakaris Deksnys Pastaruoju metu Lietuvoje įsidėti naujus langus galima 40-50 proc. pigiau, nei anksčiau. Tik su viena sąlyga – jis bus prastos kokybės ir greitai pro juos ims švilpti vėjai.
Daugiau

Nepakeisti langai grasina dideliais šilumos nuostoliais ("Klaipėda")

2008-11-11

Šaltinis: "Klaipėda", 2008 11 11 Kylant šildymo kainoms, šilumos taupymo sprendimai itin aktualūs. Senų langų keitimas – viena iš pigiausių galimybių ženkliai sumažinti šildymo išlaidas.
Daugiau

Ar langų keitimas padės sutaupyti šildymo išlaidų? ("Lietuvos ryto" priedas "Laikinoji sostinė")

2008-10-16

Šaltinis: "Lietuvos ryto" priedas "Laikinoji sostinė", 2008 10 16 Daugelis Lietuvos gyventojų jau pajautė infliacijos ir ekonomikos augimo lėtėjimo padarinius, o taip pat su nerimu laukia šildymo kainų šuolio. Šiuo sudėtingu laikotarpiu žmonės vis dažniau pasveria savo poreikius ir galimybes, pradeda daugiau taupyti.
Daugiau

Kas svarbiau: lango kaina ar kokybė? ("Klaipėda")

2008-09-13

Šaltinis: "Klaipėda", 2008 09 13 Daugelį metų konkurencija langų rinkoje, švelniai tariant, milžiniška. Kai kurie langų gamintojai ir pardavėjai klientus pritraukia pabrėždami savo produkto išskirtines savybes. Kiti, neturėdami kuo išsiskirti, vilioja žemiausia kaina. Kyla abejonių, ar laimi pigiausiai nupirkęs vartotojas.
Daugiau

“Plaza langai” informuoja: įtartinai žema kaina - abejotina langų kokybė ("Kauno diena")

2008-06-14

Šaltinis: "Kauno diena", 2008 06 14 Nepaliaujamai kylant infliacijai, Lietuvos gyventojai ieško kuo pigesnių langų. Pastangos kuo daugiau sutaupyti yra suprantamos, tačiau faktai byloja, kad dažniausiai taupoma kokybės sąskaita. Nepaneigsi, kad Lietuvoje yra įmonių, galinčių pasiūlyti pigesnius langus. Tačiau, pasirinkdami vienu kitu šimtu litų pigesnį pasiūlymą, klientai neapgalvoja svarbiausių veiksnių.
Daugiau

„Plaza langų“ gamybos technologijos tobulėja ("Kauno diena")

2008-01-19

Šaltinis: "Kauno diena", 2008 01 19 Naujiena: daugiau šilumos ir vis toks pat efektyvus vėdinimas „Plaza langų“ specialistai nuolatos ieško būdų, kaip pagerinti gaminamų plastikinių langų kokybę ir į ją investuoja. Pagrindinis „Plaza langams“ keliamas tikslas – kuo aukštesnė gaminių kokybė ir kuo didesnę naudą teikianti jų eksploatacija. Paprasčiau tariant, kad namuose būtų šilčiau ir, kad oras, kuriuo kvėpuojame, būtų gaivesnis.
Daugiau

Verti pasitikėjimo langai (Sklypo tvarkymo žinynas "Tavo valda")

2007-08-01

Šaltinis: Sklypo tvarkymo žinynas "Tavo valda", 2007 m. Langai išties svarbi interjero detalė, puošianti namus, kurianti jaukumą ir šilumą, atverianti vaizdą į pasaulį, esantį už namo sienų. Plastikiniai langai nereikalauja nuolatinės priežiūros ir atnaujinimo, spalvų paletės įvairovė atveria neribotą erdvę būsto interjero dizaino idėjoms.
Daugiau

Atostogos ar langai? ("Lietuvos rytas")

2007-06-09

Šaltinis: "Lietuvos rytas", 2007 06 09 Vasarą didelė šeimos biudžeto dalis skiriama poilsiui ir turizmui. Tačiau seniau susiformavę poreikiai įsigyti buities gerovei ir patogumui naudingus daiktus niekur nedingsta, o nukeliami dar vėlesniam laikui.
Daugiau

Kuo naudinga „Plaza langų“ vertikalioji orlaidė? ("Kauno diena")

2007-05-19

Šaltinis: "Kauno diena", 2007 05 19 Plastikiniai langai pasižymi dideliu sandarumu, todėl būtina pasirūpinti būsto vėdinimu. Prastai ventiliuojamose patalpose gali atsirasti problemų, susijusių su santykinės oro drėgmės padidėjimu. Susikaupusi drėgmė sudaro sąlygas daugintis pelėsiniams grybeliams, kurie skleidžia nemalonų kvapą, palieka tamsias dėmes ant sienų ir lubų.
Daugiau

40% nuolaida "Plaza langams" ("Lietuvos žinių" priedas "Namų pasaulis")

2007-03-21

Šaltinis: "Lietuvos žinių" priedas "Namų pasaulis", 2007 03 21 Džiugu, kad šįmet šiltesniais orais galima džiaugtis jau pirmosiomis pavasario dienomis. Artėjant didžiausiai pavasario šventei – šv. Velykoms, laukia galybė darbų, susijusių su būsto tvarkymu ir atnaujinimu.
Daugiau

"Plaza langai" ir durys - kodėl verta įsigyti? ("Lietuvos rytas")

2007-02-12

2006 metų rudenį, atlikus vartotojų tyrimą, “Plaza langų” specialistai priėjo prie išvados, kad langai ir durys – tai du pirkiniai, inicijuojantys būsto remontą. Tai pirmas žingsnis, atnaujinant namus. Pakeitus langus ir duris, namai tampa šiltesni ir saugesni.
Daugiau

“Plaza langai” informuoja: gerą savijautą lemia būsto vėdinimas ("Lietuvos žinių" priedas "Namų pasaulis")

2006-11-28

Viena aktualiausių temų šaltąjį sezoną Lietuvoje – kuo ekonomiškesnis būsto šildymas. Plastikiniai langai – tai efektyvus būdas šilumai sutaupyti ir išsaugoti patalpose. Tačiau dažnas, turintis sandarius plastikinius langus, pasigenda oro ventiliavimo. Juk patalpos turi būti ne tik šiltos, bet ir gerai vėdinamos.
Daugiau

“Plaza langai” informuoja: iš ko sudarytos gerų plastikinių langų kainos? ("Lietuvos rytas")

2006-11-25

“Plaza langai” niekada netaikė į pigiausių plastikinių langų rinkoje dešimtuką. Natūraliai kyla klausimas, iš ko sudarytos plastikinių langų kainos, ar nėra jos dirbtinai „išpūstos“? Ne paslaptis, kad per pastaruosius 3 metus langų gamyboje naudojamos žaliavos brango.
Daugiau

"Plaza langai" kompensuoja pabrangusį šildymą ("Lietuvos rytas")

2006-10-30

Įsibėgėjantis ruduo primena apie gerokai pabrangusio šildymo sezoną. Juolab, kad šaltasis sezonas pas mus trunka bemaž pusę metų. Tikėtina, kad mokėdami mokesčius Lietuvos gyventojai bus priversti gerokai pakratyti kišenes. Susiklosčiusi padėtis skatina ieškoti išeities, t.y. geriausių taupymo būdų.
Daugiau

Kokie pasiūlymai vilioja į "Plaza langus" ("Respublika")

2006-08-09

Jau dvyliktus metus aktyviai rinkoje dirbantys ir nuolat ieškantys takelių į savo klientų širdis, “Plaza langai” šią karštą vasarą ir vėl sugalvojo kaip galėtų palepinti savo klientus. Iki pat vasaros pabaigos organizuojamos dvi akcijos, - populiarioji “Orlaidė už dyką” ir “3 karšti pasiūlymai”, kurių metu palankiomis sąlygomis įsigytais plastikiniais langais galės džiaugtis įvairius poreikius ir pajamas turintys gyventojai.
Daugiau

Vertikalioji orlaidė - kad namai kvėpuotų ("Kauno diena")

2006-03-22

Vertikali orlaidė – kad namai kvėpuotų Didžiausių plastikinių langų gamintojų Lietuvoje trejetukui priklausantys “Plaza langai” ir toliau savo veiklą orientuoja į fizinių asmenų sektorių. “Šiemet numatome išskirtinį dėmesį skirti mūsų klientui”, - sako “PLAZA langai” direktorius Remigijus Veikalas.
Daugiau

Prisotintos langų rinkos pavojai ("Respublika")

2006-01-22

Jokia paslaptis – langų rinkoje didėja konkurencija, nes kaip grybai po lietaus dygsta vis naujos langų gamybos firmos. Tai verčia rinkos naujokes vis mažinti langų kainas, tačiau jos gali mažėti tik iki tam tikros ribos, nes gamintojui vis vien reikalingas, tegu ir minimalus pelnas. Tad logiška, kad šiemet ir ateityje iš rinkos bus priverstos pasitraukti smulkios langų gamybos firmos.
Daugiau

Naujos kartos langai - realybė ("Lietuvos rytas")

2005-03-16

Nuo kovo 21 d. bet kurioje Lietuvos vietovėje gyventojai, net neišeidami iš namų, galės įsigyti naujos kartos europietiškos kokybės "PLAZA langus". Niekaip nenorinti pasitraukti kaprizinga žiema tarsi lakmuso popierėlis parodė, kokius didelius šilumos nuostolius savo būstuose patiriame dėl senų nesandarių langų.
Daugiau

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt