Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Statote namą? -35% langams, perkant Bauroc blokelius

Statote namą? Įsigykite kokybiškus Bauroc statybinius blokelius namui (prekybos vietas rasite čia) ir išsaugokite čekį. Pateikite čekį Plaza langų vadybininkei ir gaukite net 35% nuolaidą plastikiniams A arba A+ klasės langams. Pasiūlymas galioja baltiems ir spalvotiems langams.

Plaza langus ir Bauroc jungia bendras požiūris į kokybę – visada siekiame tobulumo ir gamybai naudojame tik geriausias medžiagas iš patikimų tiekėjų. Pasirinkę mūsų produkciją, turėsite šiltą ir ilgaamžį namą.

Nežinote, kokius gaminius rinktis? Susisiekite ir mes jums suteiksime profesionalią konsultaciją.

Akcija galioja iki šių metų lapkričio mėnesio.

Negalioja langams su orlaide.

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Pasiūlymą pateiksime per 4 valandas!

Kainos ir kokybės santykis

Tada,

kada reikia Jums

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Dirbame visoje Lietuvoje

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame iki 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.