Nemokama konsultacija

Šarvuotos durys butui


Mes suprantame, kad yra du svarbiausi kriterijai renkantis šarvuotas duris: GERAS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS BEI SAUGIOS SPYNOS. Būtent tokias durims mes jums ir siūlome.

Šarvuotos buto durys OPTIMUM

Mūsų siūlomos durys garantuoja:

 • Šilumą: šilumos izoliacija kaip lauko durų (šilumos pralaidumas - 1,2 W/m2K). Standartinėje komplektacijoje durų staktos yra apšiltintos putų polistirolu.
 • Ilgaamžiškumą: varčia sustiprinta dviem horizontaliai suvirintais plieno profiliais, kad durys nesideformuotų ir išliktų ilgaamžės.
 • Kokybę: standartiškai komplektuojamos laminuotos 12 mm storio medžio drožlių plokštės kraštai užlaminuojami PVC kantu, tokiu būdu eksploataciniu laikotarpiu plokštės kraštai neatsilupinėja.
 • Patogumą: vyriai italų gamybos 20 mm skersmens su atraminiais guoliais, kad varstymas būtų ypatingai lengvas.

SAUGIOS SPYNOS

Šarvuotos buto durys PREMIUM

Mūsų siūlomos durys garantuoja:

 • Šilumą: šilumos izoliacija kaip lauko durų (šilumos pralaidumas - 1,2 W/m2K). Standartinėje komplektacijoje durų staktos yra apšiltintos putų polistirolu. Varčios apšiltinimui naudojama sukietinta aukščiausios klasės akmens vata 2 cm storio, dedama į duris trim sluoksniais, taip išsaugant ypač geras durų garso izoliacines bei šilumos savybes. Durų garso izoliacija atliktais bandymais atitinka 44dB.
 • Saugumą: aukščiausios 4 saugumo klasės durys, skirtos eksploatuoti patalpose, kuriose nėra drėgmės ir didelio temperatūros skirtumo. Šioms durims Kauno technologijos universitete sėkmingai atlikti bandymai naudojant gręžimo, kalimo ir laužimo įrankius. Komplektacijoje 4 apsauginiai kaiščiai, kurie apsaugo duris nuo išlaužimo nupjovus vyrius.
 • Ilgaamžiškumą: varčia sustiprinta dviem horizontaliai suvirintais plieno profiliais, kad durys nesideformuotų ir išliktų ilgaamžės.
 • Kokybę: standartiškai komplektuojamos laminuotos 12 mm storio medžio drožlių plokštės kraštai užlaminuojami PVC kantu, tokiu būdu eksploataciniu laikotarpiu plokštės kraštai neatsilupinėja.
 • Patogumą: vyriai italų gamybos 20 mm skersmens su atraminiais guoliais, kad varstymas būtų ypatingai lengvas. Į staktą montuojamos DORMA ploštelės, kurių dėka eksploatavimo metu galima reguliuoti durų pritraukimą, kad durų varstymas butų ypač komfortiškas.

Išsirinkite tvirtas ir saugias spynas iš mūsų siūlomų pagrindinių ir seifinių spynų sąrašo.

 Durys STANDARTAS

 • Durų apdailai naudojama laminuotųjų medžio drožlių plokštės LMDP, ji iš abiejų pusių apklijuojama laminatu naudojant karštą presą. Tad durų paviršius yra apsaugotas nuo drėgmės ir aukštesnės temperatūros.
 • Durų stakta – 80 mm pločio  ir 2 mm storio, apšildoma akmens vata. Dėl L formos staktos ir slenksčio durys – ypač sandarios.
 • Durų varčia – 40 mm pločio ir 2 mm storio, apšildoma putų polistirolu, turi gerą garso izoliaciją.
 • Durys komplektuojamos su dviem saugiomis spynomis – Dorma 712 ir ISEO 

Durų spalvas ir medžio imitaciją galite pasirinkti priderinti prie savo būsto interjero.

 LAMINUOTOS DURYS

 • Durų paviršiui naudojama medžio dulkių plokštė MDF, laminuota PVC plėvele. Toks durų paviršius – kietas, tvirtas, neblunka, atsparus mechaniniams pažeidimams. Durys nereikalauja ypatingos priežiūros, jos labai lengvai valomos. 
 • Durų stakta – 80 mm pločio ir 2 mm, storio apšildoma akmens vata. Dėl L formos staktos ir slenksčio durys – ypač sandarios.
 • Durų varčia 40 mm pločio ir 2 mm storio, apšildoma akmens vata, turi gerą garso izoliaciją.
 • Šio tipo durims galite pritaikyti jums patinkančias spalvas, medžio imitacijas bei raštus.

 KVIEČIAME UŽSISAKYTI MŪSŲ SPECIALISTO VIZITĄ ir pageidaujamą durų komplektaciją iš gausių pavyzdžių išsirinkti tiesiog savo namuose. Suteiksime išsamią konsultaciją, akimirksniu pateiksime kainą ir priimsime Jūsų užsakymą.

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Pasiūlymą pateiksime per 4 valandas!

Kainos ir kokybės santykis

Tada,

kada reikia Jums

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Dirbame visoje Lietuvoje

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame iki 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.