Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Šarvuotos durys butui

 Buto durys STANDART

  • Durų apdailai naudojama laminuotųjų medžio drožlių plokštės LMDP, ji iš abiejų pusių apklijuojama laminatu naudojant karštą presą. Tad durų paviršius yra apsaugotas nuo drėgmės ir aukštesnės temperatūros.
  • Durų stakta – 80 mm pločio  ir 2 mm storio, apšildoma akmens vata. Dėl L formos staktos ir slenksčio durys – ypač sandarios.
  • Durų varčia – 40 mm pločio ir 2 mm storio, apšildoma putų polistirolu (galima rinktis ir akmens vatą), turi gerą garso izoliaciją.
  • Standartiškai durys komplektuojamos su dviem saugiomis spynomis – Dorma 712 ir ISEO, tačiau galima rinktis iš daugelio kitų spynų.

Durų spalvas ir medžio imitaciją galite pasirinkti priderinti prie savo būsto interjero.

 LAMINUOTOS DURYS

  • Durų paviršiui naudojama medžio dulkių plokštė MDF, laminuota PVC plėvele. Toks durų paviršius – kietas, tvirtas, neblunka, atsparus mechaniniams pažeidimams. Durys nereikalauja ypatingos priežiūros, jos labai lengvai valomos. 
  • Durų stakta – 80 mm pločio ir 2 mm, storio apšildoma akmens vata. Dėl L formos staktos ir slenksčio durys – ypač sandarios.
  • Durų varčia 40 mm pločio ir 2 mm storio, apšildoma akmens vata, turi gerą garso izoliaciją.
  • Šio tipo durims galite pritaikyti jums patinkančias spalvas, medžio imitacijas bei raštus.

 KVIEČIAME UŽSISAKYTI MŪSŲ SPECIALISTO VIZITĄ ir pageidaujamą durų komplektaciją iš gausių pavyzdžių išsirinkti tiesiog savo namuose. Suteiksime išsamią konsultaciją, akimirksniu pateiksime kainą ir priimsime Jūsų užsakymą.

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Pasiūlymą pateiksime per 4 valandas!

Kainos ir kokybės santykis

Tada,

kada reikia Jums

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Dirbame visoje Lietuvoje

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame iki 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.