Nemokama konsultacija

Seminaras „Pasyvūs namai ne ekspertams“

 

„Pasyvus/energiškai efektyvus namas“ ar tai mada atkeliavusi iš Vokietijos?
- Ar įmanoma turėti tokį namą Lietuvos klimato sąlygomis?
- Į ką atsižvelgti projektuojant ir statant tokį namą?
- Kokius pamatus rinktis?
- Iš ko statyti sienas?
- Koks turi būti stogas?
- Kokius pasirinkti langus?
- Kaip išsirinkti statybos įmonę ir kaip prižiūrėti jos atliekamus darbus?..
Šie, ir dar daugybė kitų klausimų iškyla norintiems įgyvendinti savo svajonę turėti pasyvų/mažų energijos sąnaudų namą.

Seminaro metu apžvelgsime esminius namo projektavimo/statybos momentus – tokius kaip sklypo parinkimas, namo orientacija, pamatai, sienos, langai, inžinerinės komunikacijos namo viduje.

Dažnai besidomintys ir apsisprendę projektuoti ir statyti pasyvų šeimos būstą susiduria su problematika, kaip tokioje gausybėje informacijos atsirinkti kriterijus, kurie iš esmės nulems namo pasyvumo ir efektyvumo būklę.

KAM SKIRTAS SEMINARAS?

Jei nusprendėte projektuoti ir statyti pasyvų/mažų energijos sąnaudų namą arba dar galvojate apie tai ir nesate ekspertas, tuomet šis seminaras Jums.

KOKIA SEMINARO NAUDA?

Sužinosite esminius pasyvaus namo projektavimo ir statybos eigos kriterijus, kuriais remiantis bus galima sumažinti brangių klaidų tikimybę procese. Seminaro dalyviai gaus pasyvaus namo projektavimo ir statybos atmintinę, kurioje taip pat išdėstytos esmines klaidos ir būdai kaip jų išvengti.

PATIRTIMI IR ŽINIOMIS DALINSIS Linas Gedvilas, pasyvių ir efektyvių namų projektuotojas.
Linas Gedvilas yra baigęs pasyvių namų projektavimo kursus Vokietijoje (Passive house Institute), turi daugiau kaip 15 metų statybų aikštelės vadovo, inžinerinių tinklų priežiūros, statybinių produktų gamybos patirties.
„Esu pats asmeniškai susidūręs su daugybę iššūkių projektuojant namą ir planuojant jo statybas, noriu pasidalinti savo patirtimi su kitais“ – savo mintimis dalinasi Linas.

SUDOMINO?  Renginys nemokamas, tačiau būtina registruotis. Registracija el. paštu>>>

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Pasiūlymą pateiksime per 4 valandas!

Kainos ir kokybės santykis

Tada,

kada reikia Jums

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinę priežiūrą

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Dirbame visoje Lietuvoje

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame iki 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.