Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Langų priežiūros rinkinys


Norint naudoti langus ilgai ir be rūpesčių, juos reikia prižiūrėti.

Plastikinių „PLAZA langų“ priežiūrai rekomenduojame langų priežiūros priemonių rinkinį, skirtą kokybiškai langų ir jų elementų eksploatacijai palaikyti.

Rinkinį sudaro:

  • Valomasis pienelis. Abrazyvinis intensyvus valiklis, sudėtyje neturintis tirpiklių, skirtas visų tipų langams ir žaliuzėms iš balto PVC, langams ir durims iš anodizuoto aliuminio, o taip pat langams iš poliuretano. Pasižymi valomosiomis ir apsauginėmis savybėmis. Grąžina pirminę lango profilio spalvą, panaikina mikroįbrėžimus, nuvalo tradicinėms priemonėms atsparius nešvarumus. Valomasis pienelis su neutraliu vandenilio pH rodikliu, antibakterinis, sudėtyje neturi fosfatų ir saugo odą. Langų valomąjį pienelį rekomenduojame naudoti pagal poreikį, kai norima atnaujinti lango profilį. Pakuotė: 100 ml flakonas ir servetėlė.
  • Tarpinių priežiūros priemonė Fenoflex. Priemonė skirta tarpinių priežiūrai ir funkcinių savybių išsaugojimui. Saugo tarpinių elastingumą, neleidžia susidėvėti. Vasarą tarpinės neprilips, o žiemą neprišals. Su kokybiškomis tarpinėmis langai bus sandarūs ir šilti. Priemonė pagaminta iš natūralių žaliavų. Tarpines rekomenduojame sutepti du kartus per metus, rudenį ir pavasarį. Pakuotė: 50 ml flakonas.
  • Furnitūros tepalas. Priemonė skirta nepriekaištingam furnitūros veikimui ir šarnyrų funkcinių savybių išlaikymui. Apsaugo apkaustus nuo trinties ir prailgina kokybišką lango naudojimą. Šio specialaus tepalo sudėtyje nėra dervų ir rūgščių, jis bekvapis. Furnitūros tepalą rekomenduojame naudoti du kartus per metus, rudenį ir pavasarį. Pakuotė: 20 ml purkštukas.

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt