Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Svarstant apie balkono remontą, verta pagalvoti ir apie jo įstiklinimą. Šis sprendimas suteikia patogumo ir paverčia balkoną papildoma namų erdve, kurioje galite leisti laiką šiltojo sezono metu arba laikyti daiktus, kai orai atvėsta. Sausas, šiltas ir jaukus balkonas yra maloni erdvė laisvalaikiui ir galimybė pakvėpuoti grynu oru, neiškeliant kojos iš namų.

Šiuolaikinės sistemos leidžia stiklinimo darbus atlikti greitai ir švariai. Balkonų stiklinimo kaina priklauso nuo asmeninių poreikių ir pasirinkimų. Ją lemia balkono dydis ir pasirinkta sistema bei papildomi priedai: langų apkaustai, palangės, ritininės užuolaidos, tinkleliai nuo uodų ir kt. Prieš užsakydami pagalvokite, kokie yra jūsų poreikiai ir pasirinkite reikalingus priedus, kurie suteiks komforto, be to, taip sutaupysite laiko ir galėsite iš karto mėgautis balkono privalumais.

Estetinė išvaizda

Stiklintas balkonas atrodo tvarkingiau, jo viduje nesikaupia drėgmė ir sniegas, neatskrenda vabzdžiai ar laukiniai paukščiai. Toks balkonas teikia naudos: baldų ir kitų daiktų neveikia oro sąlygos, einant į balkoną nereikia apsiauti batų ar apsirengti šiltesnio drabužio. Stiklintas balkonas ir iš išorės atrodo geriau: PVC bei aliuminio konstrukcijos yra ilgaamžės ir ilgai išsaugo pradinę išvaizdą, taip pat yra atsparios laiko poveikiui. Balkonų stiklinimas yra puikus pasirinkimas norint suteikti balkonui estetišką išvaizdą, jaukumo bei šilumos.

Apsauga nuo aplinkos

Balkonų stiklinimas užtikrina šilumą patalpose, apsaugo nuo gūsingų vėjų, lietaus ir sniego. Be to, net ir įstiklinus balkoną, į vidų lengvai pateks saulės spinduliai, kurie šildys patalpas ir suteiks jaukumo. Vėjas nešioja dulkes, lapus ir žiedadulkes – visa tai įprastai kaupiasi balkono kampuose dėl to reikia papildomos priežiūros. PVC ir aliuminio konstrukcijos sudaro vėjo nešamoms šiukšlėms fizinį barjerą, todėl  paviršius įstiklintame balkone lengviau prižiūrėti.

Apsauga nuo vagių

Saugumas yra itin svarbus visiems, ypač tiems, kurie gyvena pirmuosiuose daugiabučių namų aukštuose. Būtent dėl šios priežasties balkonai žemutiniuose aukštuose yra įstiklinti. Tai papildomas ir sunkiai įveikiamas barjeras plėšikams, nes tvirtos konstrukcijos, aukštos kokybės apkaustai ir rakinamos sistemos patikimai saugo namus, neleidžia atidaryti langų iš išorės. Balkonų stiklinimas suteikia saugumo ir ypač rekomenduojamas pirmųjų daugiabučių aukštų gyventojams.

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Pasiūlymą pateiksime per 4 valandas!

Kainos ir kokybės santykis

Tada,

kada reikia Jums

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Dirbame visoje Lietuvoje

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame iki 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.