Nemokama konsultacija

Kiek langų – tiek dovanų!

 

Paskubėkite užsakyti šiltus vokiško profilio Lietuvoje gaminamus plastikinius langus su 30% nuolaida. Dabar pats laikas pasikeisti buto langus ar įstiklinti balkoną, juk norisi, kad namuose būtų šilta ir sąskaitos už šildymą nebūtų kosminės.

O dabar, 100 pirmųjų užsisakiusiusiųjų PLAZA langus pavaišinsime firminiu šokoladu!

Nežinote, koks sprendimas jums tinkamiausias, nesijaudinkite, mes jums padėsime išsirinkti jūsų būstui tinkamus gaminius už itin gerą kainą!

Ką jums reikia padaryti?

Ką mums svarbu žinoti:

  • Kam skirti gaminiai: butui, namui ar komercinėms patalpoms. 
  • Kokie gaminių matmenys
  • Koks gaminių skaičius
  • Kaip jie turėtų varstytis
  • Kokia gaminių spalva/spalvos

Pateikę šią informaciją, netrukus gausite mūsų vadybininkų paruoštą sąmatą, o kad nepasimestumėte skaitydami specifikacijas, mūsų vadybininkai jus pakonsultuos ir atsakys į jums rūpimus klausimus.

*Pasiūlymas galioja iki  balandžio 30 d. Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Alytuje arba klientams užsisakius ir atsiimant patiems iš mūsų sandėlio. 

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Pasiūlymą pateiksime per 4 valandas!

Kainos ir kokybės santykis

Tada,

kada reikia Jums

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Dirbame visoje Lietuvoje

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame iki 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.