Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Langai – svarbus pirkinys tiek įrengiant naujus namus, tiek ir renovuojant senus. Geri langai turėtų puikiai apsaugoti nuo išorės triukšmo, neleisti į aplinką išeiti šilumai ir būti patogūs naudoti. Visas šias savybes puikiai atitinka plastikiniai langai, kurie yra populiariausias šiuolaikinis pasirinkimas.

Plastikiniai langai žavi įvairove

Plastikiniai langai kaina ir savybėmis yra labai įvairūs. Klientai gali rinktis iš įvairių profilių: nuo ekonominės klasės, tinkančių daugiabučiams, iki plataus profilio, turinčio itin geras fizikines savybes ir atitinkančio A klasę. Priklausomai nuo poreikio, langus galima komplektuoti su patikimomis priešįsilaužiminėmis sistemomis, laipsninio atidarymo priedais, rakinamomis rankenomis, vertikaliomis orlaidėmis. Įvertinkite situaciją ir raskite sau geriausią variantą. Jei jūsų būstas netoli judrios gatvės – jums svarbu, kad langai turėtų itin gerą garso izoliaciją, jeigu statote pasyvų namą – jums bus svarbios lango šilumos savybės, o galbūt norėsite žemo profilio langų. Įvertinkite savo poreikius, o mūsų specialistai padės išsirinkti geriausią variantą.

Daug ką lemia ir dizainas: varstomi, vitrininiai ar su dekoratyviniais lango padalinimais – siūlome įvairiausius pasirinkimus. Balti, spalvoti ar medžio imitacijos langai gali būti įprastos stačiakampio formos arba arkiniai. Platus pasirinkimas atitiks tiek architektų, tiek dizainerių reikalavimus. Priklausomai nuo pasirinkto modelio, stiklo storio ar papildomų priedų, savo kaina plastikiniai langai kaina gali skirtis.

Plastikinių langų pasirinkimas

Plastikiniai langai – sandarūs ir pasižymi itin geromis šilumos savybėmis. Tačiau nepamirškite, kad patalpas reikia reguliariai vėdinti. Todėl rekomenduojame langus su vertikaliomis orlaidėmis – tai itin patogu, nes orlaidės komplektuojamos su tinkleliu nuo uodų ir grotelėmis, kurios neleis patekti krituliams.

Langų atsidarymo būdą ir kryptį galite rinktis pagal individualius poreikius, o jei turite mažų vaikų, saugumą užtikrinti padės specialūs užraktai. Plastikiniai langai atrodo estetiškai, yra ilgaamžiai, juos patogu naudoti – visa tai lemia, kad šiuos langus vartotojai renkasi dažniausiai.

Norite jaustis saugiai? Tuomet verta investuoti ir į apsaugą. Plastikiniai langai yra komplektuojami su specialia furnitūra, kuri apsunkina langų atidarymą ir nepalieka galimybių įsilaužėliams.

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt