Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Balkonų stiklinimas

Patogu ir praktiška

Įstiklintame balkone malonu išgerti puodelį arbatos ir leisti laisvalaikį su šeima ar draugais. Apsaugotas balkonas saugi žaidimų vieta vaikams bei naminiams gyvūnams. Tinkamai įrengę, galėsite jame atlikti namų ruošos darbus ir imtis savo mėgstamų užsiėmimų. Čia ideali vieta auginti gėles ar prieskonines žoleles. Balkonų stiklinimo konstrukcija sulaiko šilumą ir iš gatvės sklindantį triukšmą, patalpą apsaugo nuo lietaus, sniego ir dulkių.

Jeigu jūsų balkonas dar neįstiklintas, tai pats laikas tai padaryti, nes šiuo metu balkono stiklinimui taikomos nuolaidos iki -30%. Laukiame jūsų užklausų el. paštu plazalangai@plazalangai.lt arba telefonu visoje Lietuvoje 1861.

balkonu stiklinimas

Varstoma plastikinė stiklinimo sistema – optimalus kainos ir kokybės santykis

Šiluma ir jaukumas. Balkonų stiklinimas užtikrina šilumą ir jaukumą jūsų namuose. Varstomajai plastikinei balkono sistemai naudojamas KBE 70 penkių kamerų profilis, komplektuojamas su dviem EPDM tarpinėmis, 2 arba 3 stiklų paketais. Įstiklintas balkonas plastikine sistema atitinka mūsų klientų lūkesčius, nes išsaugo šilumą ir jaukumą, tai puikus būdas apsaugoti patalpas nuo vėjo ir kritulių. Saugokite šilumą ir mėgaukitės saulės spinduliais.

Užtikrinta ramybė. Mėgaukitės ramybe ir atsiribokite nuo išorinio triukšmo. Balkonas, įstiklintas plastikine konstrukcija, užtikrina puikią garso izoliaciją, kuri, priklausomai nuo lango dydžio, gali siekti iki 45dB. Toks balkonas jus ne tik apsaugos nuo iš lauko sklindančio triukšmo, bet ir suteiks privatumo. Galėsite nevaržomai šnekučiuotis, netrukdydami aplinkiniams, smagiai leisti laiką balkone – tai mūsų klientų vertinamas privalumas, kurį suteikia balkonų stiklinimas.

Saugumas. Tvirta KBE70 plastikinių langų sistema, komplektuojama su „Winkhaus activePilot“ langų apkaustais, papildomai su rakinamomis rankenomis ar varčios prispaudimo mechanizmais, apsunkina nepageidaujamiems „svečiams“ patekimą į jūsų patalpą. Per įstiklintą balkoną nepateks paukščiai, vabzdžiai, vėjo nešamos dulkės, lapai ir, žinoma, krituliai. Jauskitės patogiai ir saugiai visais metų laikais.

Stumdoma aliuminio balkono sistema – universalus ir patikimas pasirinkimas

Patogumas. Stumdoma aliuminio sistema vertinama dėl savo dizaino, kuris suteikia lengvumo įspūdį ir tuo išsiskiria iš kitų sistemų. Stumdoma konstrukcija sudomins ieškančius patogumo, norinčius optimaliai išnaudoti mažą erdvę, mėgautis didesniu šviesos srautu. Priklausomai nuo balkono ilgio, galima pasirinkti stumdomų dalių skaičių. Visas slankiojančias dalis galima lengvai išimti ir sudėti ant grindų, jas paprasta prižiūrėti. Nepaisant to, kad aliuminio konstrukcija „šaltesnė“, palyginti su kitomis, ji tikrai tvirta ir ilgaamžė. Paverskite savo balkoną jaukia ir šilta erdve bei suteikite namams papildomą apsaugą nuo vėjo ir kitų nepalankių oro sąlygų.

Efektyvumas. Stumdoma aliuminio balkono sistema galima greitai įstiklinti įvairaus dydžio balkonus tiek butuose, tiek nuosavuose namuose. Šio tipo balkonai išlaiko kuklesnes termoizoliacines savybes, tačiau siauresni konstrukcijos rėmai leidžia į patalpą patekti didesniam šviesos srautui. Be to, balkono stiklinimas aliuminio sistema – tai puiki apsauga nuo vėjo, lietaus ar sniego ir, lyginant su kitomis sistemomis, toks balkonų stiklinimas kainos atžvilgiu yra patrauklesnis. Stiklintas balkonas gali virsti ir vaikų žaidimo vieta, ir papildoma vieta laikyti įvairius rečiau naudojamus daiktus nebijant, kad jie sudrėks.

Ilgaamžiškumas. Prižiūrėti stiklintą balkoną išties labai paprasta, be to tai palengvina ir išmanūs sprendimai. Specialūs drenažo kanalai neleidžia kauptis drėgmei vidinėje balkono pusėje, o specialūs šepetėliai apsaugo nuo kritulių ir neleidžia teršalams kauptis tarpuose. Aliuminio ir stiklo konstrukcijos ilgai išlaiko savo pradinę išvaizdą, todėl balkonas visada atrodys nepriekaištingai. Prisiminkite, kad konstrukciją reikia reguliariai valyti. Tačiau netyčia subraižius ar įdaužus vieną dalį, nebūtina keisti jos visos – profesionalūs meistrai padės rasti optimalų sprendimą kiekvienu atveju.

Saugumas. Patikima ir stabili aliuminio rėmų konstrukcija užtikrina visapusišką apsaugą. Be to, uždaryta sistema automatiškai užsirakina ir užsiblokuoja, kad iš išorės nebūtų galima patekti. Tai papildomas barjeras įsilaužėliams. Maža to, įstiklintas balkonas yra sandarus, neleidžia patekti krituliams, dulkėms, vabzdžiams. Apsaugokite savo balkoną!

Susisiekite dėl balkonų stiklinimo kainos

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Pasiūlymą pateiksime per 4 valandas!

Kainos ir kokybės santykis

Tada,

kada reikia Jums

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Dirbame visoje Lietuvoje

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame iki 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.