Nemokama konsultacija

Balkonų stiklinimas

Patogu ir praktiška

Įstiklintame balkone malonu išgerti puodelį arbatos ir leisti laisvalaikį su šeima ar draugais. Apsaugotas balkonas saugi žaidimų vieta vaikams bei naminiams gyvūnams. Tinkamai įrengę, galėsite jame atlikti namų ruošos darbus ir imtis savo mėgstamų užsiėmimų. Čia ideali vieta auginti gėles ar prieskonines žoleles. Balkonų stiklinimo konstrukcija sulaiko šilumą ir iš gatvės sklindantį triukšmą, patalpą apsaugo nuo lietaus, sniego ir dulkių.

Jeigu jūsų balkonas dar neįstiklintas, tai pats laikas tai padaryti. Iki lapkričio 30 d. balkono stiklinimui taikomos nuolaidos iki -30%. Laukiame jūsų užklausų el. paštu plazalangai@plazalangai.lt arba telefonu visoje Lietuvoje 1861.

  

Balkonų stiklinimo sistemos

Varstoma plastikinė stiklinimo sistema

Šią sistemą rekomenduojame norintiems sutaupyti daugiau šilumos savo namuose. Pagrindinės sistemos savybės:

  • Šiluma ir jaukumas. Stiklinimui naudojama plastikinė varstoma konstrukcija, gaminama iš  vokiško bešvinio 5 kamerų KBE profilio. Pastebėta, kad kambaryje su įstiklintu balkonu temperatūra šaltuoju metų laiku yra 3-4 laipsniais aukštesnė.
  • Užtikrinta ramybė. Balkono konstrukcija patikimai izoliuoja garsą. Langų sistemos garso izoliacija siekia iki 35 dB.
    Ilgaamžiškumas. Konstrukcija stabili ir nesideformuoja esant temperatūrų svyravimui ir oro sąlygų pokyčiams, todėl patikimai tarnaus ilgą laiką.
  • Saugumas. Languose gali būti įrengtas mechanizmas, saugantis nuo įsilaužimo, komplektuojamos rakinamos rankenos, varčios prispaudėjai.

Stumdoma aliumininė stiklinimo sistema

Stiklinimas aliuminio profilių sistemomis skirtas ieškantiems šiuolaikiško ir patogaus būdo, reikalaujančio tik minimalios priežiūros. Pagrindinės sistemos savybės:

  • Patogumas. Langai yra stumdomi, tai leidžia efektyviai panaudoti visą balkono erdvę. Norint išvalyti, stumdomas dalis labai lengva išimti, o tam nereikia jokių specialių įrankių. Aliuminio profiliai dažyti milteliniu būdu arba anoduoti, todėl eksploatavimo periodu jų dažyti iš naujo nereikės.
  • Efektyvumas. Sistema pasižymi gana aukštu hermetiškumu, kuris reikalingas temperatūrai išlaikyti, bet kartu jos konstrukcija leidžia natūraliai ventiliuoti patalpą, kad išvengti langų rasojimo.
  • Ilgaamžiškumas. Konstrukcija patikimai tarnaus ilgą laiką, kadangi aliuminis - viena ilgaamžiškiausių medžiagų, taip pat atsparus korozijai. Sistema nesideformuoja esant temperatūrų svyravimui ir oro sąlygų pokyčiams.
  • Saugumas. Uždarytoje padėtyje balkonas automatiškai blokuojamas ir užrakinamas.

Susisiekite dėl balkonų stiklinimo kainos

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Pasiūlymą pateiksime per 4 valandas!

Kainos ir kokybės santykis

Tada,

kada reikia Jums

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinę priežiūrą

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Dirbame visoje Lietuvoje

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame iki 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.