Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Balkonų stiklinimas

Patogu ir praktiška

Įstiklintame balkone malonu išgerti puodelį arbatos ir leisti laisvalaikį su šeima ar draugais. Apsaugotas balkonas saugi žaidimų vieta vaikams bei naminiams gyvūnams. Tinkamai įrengę, galėsite jame atlikti namų ruošos darbus ir imtis savo mėgstamų užsiėmimų. Čia ideali vieta auginti gėles ar prieskonines žoleles. Balkonų stiklinimo konstrukcija sulaiko šilumą ir iš gatvės sklindantį triukšmą, patalpą apsaugo nuo lietaus, sniego ir dulkių.

balkonu stiklinimas

Varstoma plastikinė stiklinimo sistema – optimalus kainos ir kokybės santykis

Šiluma ir jaukumas. Balkonų stiklinimas užtikrina šilumą ir jaukumą jūsų namuose. Varstomajai plastikinei balkono sistemai naudojamas KBE 70 penkių kamerų profilis, komplektuojamas su dviem EPDM tarpinėmis, 2 arba 3 stiklų paketais. Įstiklintas balkonas plastikine sistema atitinka mūsų klientų lūkesčius, nes išsaugo šilumą ir jaukumą, tai puikus būdas apsaugoti patalpas nuo vėjo ir kritulių. Saugokite šilumą ir mėgaukitės saulės spinduliais.

Užtikrinta ramybė. Mėgaukitės ramybe ir atsiribokite nuo išorinio triukšmo. Balkonas, įstiklintas plastikine konstrukcija, užtikrina puikią garso izoliaciją, kuri, priklausomai nuo lango dydžio, gali siekti iki 45dB. Toks balkonas jus ne tik apsaugos nuo iš lauko sklindančio triukšmo, bet ir suteiks privatumo. Galėsite nevaržomai šnekučiuotis, netrukdydami aplinkiniams, smagiai leisti laiką balkone – tai mūsų klientų vertinamas privalumas, kurį suteikia balkonų stiklinimas.

Saugumas. Tvirta KBE70 plastikinių langų sistema, komplektuojama su „Winkhaus activePilot“ langų apkaustais, papildomai su rakinamomis rankenomis ar varčios prispaudimo mechanizmais, apsunkina nepageidaujamiems „svečiams“ patekimą į jūsų patalpą. Per įstiklintą balkoną nepateks paukščiai, vabzdžiai, vėjo nešamos dulkės, lapai ir, žinoma, krituliai. Jauskitės patogiai ir saugiai visais metų laikais.

Susisiekite dėl balkonų stiklinimo kainos

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt