Nemokama konsultacija

Akcijos

Paskubėkite užsakyti šiltus vokiško profilio Lietuvoje gaminamus plastikinius langus su 30% nuolaida. Dabar pats laikas pasikeisti buto langus ar įstiklinti balkoną, juk norisi, kad namuose būtų šilta ir sąskaitos už šildymą nebūtų kosminės. 

O dabar, 100 pirmųjų užsisakiusiusiųjų PLAZA langus pavaišinsime firminiu šokoladu!

Nežinote, koks sprendimas jums tinkamiausias, nesijaudinkite, mes jums padėsime išsirinkti jūsų būstui tinkamus gaminius už itin gerą kainą!

Ką jums reikia padaryti?

Ką mums svarbu žinoti:

 • Kam skirti gaminiai: butui, namui ar komercinėms patalpoms. 
 • Kokie gaminių matmenys
 • Koks gaminių skaičius
 • Kaip jie turėtų varstytis
 • Kokia gaminių spalva/spalvos

Pateikę šią informaciją, netrukus gausite mūsų vadybininkų paruoštą sąmatą, o kad nepasimestumėte skaitydami specifikacijas, mūsų vadybininkai jus pakonsultuos ir atsakys į jums rūpimus klausimus.

Pasinaudokite MOKILIZINGO pasiūlymu ir įsigykite gaminius be jokių palūkanų. Pasiūlymas galioja sutartims iki 48 mėn. Finansuojama suma nuo 50 € iki 10 000 €.

Pavyzdžiui, skolinantis 480 €, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 0 %, sutarties mokestis – 97,92 €, BVKKMN – 20,28 %, bendra mokėtina suma – 577,92 €, mėnesio įmoka – 24,08 €. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, Jums mokant pradinę įmoką ar pasirinkus kitą sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną.

* 30% nuolaida galioja standartiniams gaminiams.
* 30% nuolaida negalioja trapeciniams langams bei langams su vertikaliomis orlaidėmis.
*Pasiūlymas galioja Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Alytuje arba klientams užsisakius ir atsiimant patiems iš mūsų sandėlio. 

 

Pasinaudok juodai geru pasiūlymu baltiem langams!

Langus renkamės ne vieneriems metams, tad tai turime daryti atsakingai. Juk norime, kad langai būtų patvarūs, lengvai varstomi, su gera garso izoliacija ir dideliu šilumos koeficientu.

PLAZA langai – tai puikus pasirinkimas ieškantiems aukštos kokybės ir geros kainos!

Jums tereikia užpildyti užklausą ir mūsų ekspertų komanda jums suteiks profesionalią konsultaciją,  parengs pasiūlymą ir paruoš sutartį jums net neišėjus ir namų.

Pasinaudokite MOKILIZINGO pasiūlymu ir įsigykite gaminius be jokių palūkanų. Pasiūlymas galioja sutartims iki 48 mėn. Finansuojama suma nuo 50 € iki 10 000 €.

Pavyzdžiui, skolinantis 480 €, kai sutartis sudaroma 24 mėn. terminui, metinė palūkanų norma – 0 %, sutarties mokestis – 97,92 €, BVKKMN – 20,28 %, bendra mokėtina suma – 577,92 €, mėnesio įmoka – 24,08 €. Finansavimo sąlygos gali keistis atlikus Jūsų mokumo bei rizikos vertinimą, Jums mokant pradinę įmoką ar pasirinkus kitą sutarties terminą bei įmokų mokėjimo dieną.

*Pasiūlymas galioja baltiems gaminiams.
*Pasiūlymas negalioja langams su vertikaliomis orlaidėmis.
*Pasiūlymas galioja iki  balandžio 30 d. Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Alytuje arba klientams užsisakius ir atsiimant patiems iš mūsų sandėlio. 

 

Įstiklintame balkone malonu išgerti puodelį arbatos ir leisti laisvalaikį su šeima ar draugais. Įstiklintas balkonas – saugi žaidimų vieta vaikams bei naminiams gyvūnams.  Tai ideali vieta auginti gėles ar prieskonines žoleles. Balkonų stiklinimo konstrukcija sulaiko šilumą ir iš gatvės sklindantį triukšmą, patalpą apsaugo nuo lietaus, sniego ir dulkių. Plačiau skaitykite čia>>

Jeigu jūsų balkonas dar neįstiklintas, tai pats laikas tai padaryti. Iki balandžio 3 d. balkono stiklinimui taikomos nuolaidos iki -30%. Laukiame jūsų užklausų el. paštu plazalangai@plazalangai.lt arba telefonu 1861.  Kaune, Vilniuje, Klaipėdoje ir Alytuje arba klientams užsisakius ir atsiimant patiems iš mūsų sandėlio. 

 

Jau turbūt kuris laikas jūsų pagrindinis tikslas – kuo greičiau įžengti į jau įrengtus namus, tačiau dažniausiai, kad ir kiek planuotumėt vis kažkas tuos planus pakoreguoja. Ir jei tai ne žmonės, tai oras. Turbūt net neverta klausti: „O ar apie atostogas pagalvojote?“ Turbūt ne...
Bet apie jūsų šeimos atostogas pagalvojome mes! 

Tad užsisakykite PLAZA langai gaminių (plastikinius langus, plastikines bei aliuminio terasų sistemas, plastikinius bei aliuminio balkonus, plastikines, aliuminio bei šarvuotas duris) savo namui ne mažiau kaip už 3000€ (galutinė kaina su PVM) ir galbūt jūs būsite laimingasis, kuris jau šį rudenį  laimės 2000€ kuponą kelionei visai šeimai!

 Štai, ką jums reikia padaryti:

- siųskite mums užklausą el. paštu plazalangai@plazalangai.lt, užpildykite žemiau esančią formą arba paskambinkite mums tel. 1861 ir nurodykite,  kiek ir kokių gaminių jums reikia, nurodykite gaminių matmenis, o mūsų komanda atsakys į jums rūpimus klausimus, pakonsultuos, patars, kokie gaminiai tinkamiausi jūsų būstui. 

- užsisakykite gaminius iki 2018 10 01 (užsakymas priimtas, kai pasirašoma sutartis ir įmokamas avansas)
- užsakymo suma (gaminių ir paslaugų) turi būti ne mažesnė nei 3000€ su PVM. 

- spalio 2 dieną iš visų akcijos sąlygas atitinkančių dalyvių išrinksime vieną laimingąjį, kuriam įteiksime 2000€ vertės kuponą iš „SOFA TRAVEL“ pasirinktai kelionei!

Akcijos taisykles rasite čia>>

Keičiam gerą į geresnį! Kad ir ką žadės kiti, mes pasiūlysim geriau.

Mūsų siūlomos šarvo durys:

 • Kokybiškos – standartiškai komplektuojamos laminuotos 12 mm storio medžio drožlių plokštės kraštai užlaminuojami PVC danga, tokiu būdu eksploataciniu laikotarpiu plokštės kraštai neatsilupa.
 • Ilgaamžiškos – varčia sustiprinta dviem horizontaliais suvirintais plieno profiliais, kad durys nesideformuotų.
 • Šiltos – šilumos izoliacija kaip lauko durų (šilumos pralaidumas - 1 W/m2K). Standartinėje komplektacijoje durų staktos yra apšiltintos putų polistirolu.
 • Patogios – vyriai italų gamybos, 22 mm skersmens su atraminiais guoliais, kad varstymas būtų ypatingai lengvas.

Pildykite užklausą arba skambinkite telefonu 1861 ir mūsų ekspertai pagal jūsų pateiktus matmenis pateiks pasiūlymą, kurio negalėsite atsisakyti.

WOW! Paruošk savo langus vasarai!

Jei norite apsisaugoti tiek nuo intensyvios saulės spindulių, tiek nuo kaimynų ar praeivių žvilgsnių.

Arba ieškote apsaugos nuo vabzdžių, kuri būtų atspari korozijai, gerai praleistų dienos šviesą ir būtų lengvai valoma ir prižiūrima.

Siūlome modernius ir šiuolaikiškus roletus, tradicines horizontalias ir vertikalias žaliuzes, plisuotas (valdomos tiek iš viršaus, tiek iš apačios) bei medines žaliuzes. Taip pat įvairių formų tinklelius nuo vabzdžių – VARSTOMAS, ROLETINIS ar RĖMELIO formos tinkleliai.

Visiems šiems plastikinių langų aksesuarams taikome nuolaidas iki 30%.

Nežinai, koks sprendimas geriausia tinka būtent tau? Nesijaudink. Mes padėsime Tau išsirinkti.

Paskubėkit!!! Užpildykite žemiau esančią užklausą arba rašykite  plazalangai@plazalangai.lt

 

Šarvuotos lauko durys – tai ko reikia jūsų būstui. 

Mūsų gaminamos durys ilgaamžiškos – gaminamos iš OKOUME, UMIDAX plokštės ar BAKALITO. Jos specialiai apdorojamos – impregnuojamos, gruntuojamos, kad ilgai tarnautų net esant atšiauriausioms klimato sąlygoms. 

Mūsų gaminamų durų tiek varčia, tiek stakta apšiltintos storu akmens vatos sluoksniu. Nei vidinėse nei išorinėse varčių pusėse nėra varžtų – tai dar labiau sumažina šalčio tilto susidarymo galimybę.

Durys komplektuojamos su itin kokybiškomis ir itin saugiomis spynomis. 

Užpildykite užklausą internetu arba skambinkite tel. 1861 ir mes jums pateiksime jūsų poreikius atitinkantį pasiūlymą. Iš plačios spalvų ir raštų gamos išsirinksite tokias duris, kurios tarnaus ilgai ir papuoš jūsų fasadą.

Planuojate statyti savo svajonių namą? Nežinote nuo ko pradėti? Pradėkite nuo langų!

Plaza langai siūlo vokiškus, aukštos kokybės, naujus, šiltus, saugius langus net su 49% nuolaida.

Paskubėkite, paskutinis langų komplektas laukia savo būsimų savininkų Plaza langai sandėlyje.  Sudomino – langų komplektacijas rasite čia>>>

*Langų matmenys ir spalva nekeičiami.

Užpildykite žemiau esančią užklausą arba rašykite plazalangai@plazalangai.lt;

Prekių skaičius ribotas.

Pasiūlymas galioja, kol bus parduotas paskutinis langų komplektas.

Kai reikia greitai ir nebrangiai. Siūlome standartinių išmatavimų langus įsigyti už savikainą iš mūsų sandėlio.

Mes neskelbiame nuolaidos, o siūlome langus už savikainą. Kodėl ? Todėl, kad pagaminome didesnį kiekį standartinių išmatavimų langų nei buvo užsakyme ir dabar norime juos atiduoti už tiek, kiek kainavo jų gamyba.

Tad jeigu planuojate keisti standartinius daugiabučių langus, tai puiki proga juos įsigyti už labai gerą kainą.

Jums nereikės laukti, kol langai bus pagaminti, pakanka išsirinkti tinkamų matmenų gaminius, sudaryti sutartį Jums artimiausiame "Plaza langai" salone arba internetu ir atsiimti langus iš mūsų sandėlio arba suderinti atvežimą. Telefonas pasiteiravimui visoje Lietuvoje 1861.

Langų už savikainą sąrašą rasite čia.

Akcijos sąlygos:

 • Pasiūlymas galioja kol išparduosime visus langus!
 • Akcija taikoma ribotam kiekiui langų;
 • Akcijos sąlygos galioja užsisakant langus mūsų nurodytuose salonuose Kontaktų skiltyje;
 • Akcijos nesumuojamos.

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Pasiūlymą pateiksime per 4 valandas!

Kainos ir kokybės santykis

Tada,

kada reikia Jums

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje
Dirbame visoje Lietuvoje

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu. Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą. Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame iki 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.