Registruok matavimą – gauk nuolaidą

Akcijos taisyklės

 1. Akcijos organizatorius: UAB „Windex LT “, Taikos pr. 131B, Kaunas. Įmonės kodas: 300583100 (toliau – Organizatorius). 
 2. Akcija vyksta 2018 m. kovo 14 d. – 2018 m. spalio 1 d. 
 3. Akcijos prizas – vienas 2000 € vertės kuponas kelionei su SOFA TRAVEL į pasirinktą šalį. (toliau – Prizas)
 4. Akcijoje dalyvauja ir prizą laimėti gali tik tie dalyviai, kurie iki 2018 10 01 užsisako (sudaro sutartį ir sumoka sutarto dydžio avansą) PLAZA langai gaminius (plastikinius langus, balkono langus, plastikines duris) nuosavam namui, o gaminių ir paslaugų krepšelis yra ne mažesnis nei 3000€ (PVM įskaitytas). 
 5. Akcijoje dalyvauja asmenys, tiksliai nurodę savo vardą, miestą, telefono numerį ir elektroninio pašto adresą.
 6. Akcijoje negali dalyvauti juridiniai asmenys, UAB „Windex LT“, UAB „Windex group“ darbuotojai, kiti asmenys, prisidėję prie Akcijos organizavimo ir jų šeimos nariai, taip pat asmenys, jaunesni nei 18 m.
 7. Akcijoje dalyvaujantys asmenys sutinka, kad registracijos metu jų nurodytus duomenis (vardą, miestą, telefono numerį, elektroninio pašto adresą) Organizatorius tvarkys šios akcijos organizavimo, laimėtojų nustatymo bei tiesioginės rinkodaros tikslais. Akcijos dalyviai, nepageidaujantys, kad jų nurodyti duomenys būtų tvarkomi tiesioginės rinkodaros tikslais, apie tai turi pranešti el. paštu – plazlangai@plazalangai.lt 
 8. Asmens duomenų tvarkymo sistemos valdytojas ir asmens duomenų tvarkytojas yra Organizatorius. 
 9. Akcijos dalyviai turi teisę susipažinti su savo asmens duomenimis ir sužinoti, kaip jie yra tvarkomi, taip pat reikalauti ištaisyti netikslius duomenis arba nutraukti jų tvarkymą.
 10. Apie su akcija susijusius klausimus galite užduoti konsultantams nemokamu telefonu 1861 arba el. paštu plazlangai@plazalangai.lt 
 11. Su Laimėtoju per 14 kalendorinių dienų nuo jo paskelbimo datos bus susisiekta asmeniškai sutartyje nurodytu jo telefonu ir susitarta dėl prizo perdavimo.
 12. Organizatorius prieš įteikdamas prizą įsitikina ar laimėtojas yra pilnametis. Šiuo tikslu, Organizatoriui paprašius, laimėtojas turi pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą.
 13. Nepavykus susisiekti su laimėtoju per 14 kalendorinių dienų nuo Akcijos laimėtojų paskelbimo dienos, prizo laimėtojas praranda teisę į prizą ir prizas grįžta į Organizatoriaus prizų fondą.
 14. Laimėti prizai į pinigus ar į kitus prizus nekeičiami. 
 15. Kuponas gali būti panaudotas tik vieną kartą.
 16. Neišnaudojus visos Prizo sumos – išsirinkus paslaugų už mažesnę sumą, likutis negrąžinamas. 
 17. Išsirinkus paslaugų už didesnę sumą nei Prizo vertė, laimėtojas turi galimybę skirtumą padengti savo lėšomis.
 18. Akcijoje dalyvaujantys asmenys, patvirtina, kad susipažino, besąlygiškai sutinka su šiomis Taisyklėmis ir įsipareigoja jomis vadovautis bei jų laikytis.
 19. Pastebėjusi sukčiavimo atvejus, UAB „Windex LT“ pasilieka teisę be atskiro įspėjimo išbraukti dalyvį iš Akcijos dalyvių sąrašo.
 20. Organizatorius pasilieka teisę bet kuriuo metu keisti Akcijos taisykles ir galiojimo terminus ir apie tai paskelbti www.plazalangai.lt 
 21. Organizatorius neprisiima garantinių įsipareigojimų, susijusių su prizo kokybe ir/ar kitomis Prizo savybėmis. 

Atgal

Yra skirtumas, kur užsisakyti langus

Kodėl rinktis Plaza langus:
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Patirtis ir ilgaamžiškumas
Tada, kada reikia Jums

Greitas aptarnavimas

Kainos ir kokybės santykis

Puikus kainos ir kokybės santykis

10 metų garantinę priežiūrą

iki 10 metų

garantinė priežiūra

Viskas iš vienų rankų Jums patogioje vietoje

Patogumas - nuo matavimo iki montavimo

Dirbame visoje Lietuvoje

Mūsų bičiuliai: Grindų laminatas - naturfloor.lt