Pažvelk į savo svajonę per PLAZA langus!

Jau turbūt kuris laikas jūsų pagrindinis tikslas – kuo greičiau įžengti į jau įrengtus namus, tačiau dažniausiai, kad ir kiek planuotumėt vis kažkas tuos planus pakoreguoja. Ir jei tai ne žmonės, tai oras. Turbūt net neverta klausti: „O ar apie atostogas pagalvojote?“ Turbūt ne...
Bet apie jūsų šeimos atostogas pagalvojome mes! 

Tad užsisakykite PLAZA langų gaminių (plastikinius langus, plastikines bei aliuminio terasų sistemas, plastikinius bei aliuminio balkonus, plastikines, aliuminio bei šarvuotas duris) savo namui ir galbūt jūs būsite laimingasis, kuris jau šį rudenį  laimės 2000€ kuponą kelionei visai šeimai!

 Štai, ką jums reikia padaryti:

- siųskite mums užklausą el. paštu plazalangai@plazalangai.lt, užpildykite žemiau esančią formą arba paskambinkite mums tel. 1861 ir nurodykite,  kiek ir kokių gaminių jums reikia, nurodykite gaminių matmenis, o mūsų komanda atsakys į jums rūpimus klausimus, pakonsultuos, patars, kokie gaminiai tinkamiausi jūsų būstui. 

- užsisakykite gaminius iki 2018 10 01 (užsakymas priimtas, kai pasirašoma sutartis ir įmokamas avansas)

- spalio 2 dieną iš visų akcijos sąlygas atitinkančių dalyvių išrinksime vieną laimingąjį, kuriam įteiksime 2000€ vertės kuponą iš „SOFA TRAVEL“ pasirinktai kelionei!

Akcijos taisykles rasite čia>>

Kodėl verta užsisakyti PLAZA langus?

Tai aukštos kokybės vokiško profilio langai, kurių gamybai nenaudojamas švinas 
Garantuota šiluma ir garso izoliacija
Kokybę atitinkanti kaina
Malonus ir greitas aptarnavimas
Iki 10 m. garantija