Kodėl PLAZAl langai ?

 

 

Šarvuotos durys butui

Mes suprantame, kad yra du svarbiausi kriterijai renkantis šarvuotas duris: GERAS KAINOS IR KOKYBĖS SANTYKIS BEI SAUGIOS SPYNOS. Būtent tokias durims mes jums ir siūlome.

Šarvuotos buto durys OPTIMUM

Mūsų siūlomos durys garantuoja:

Šilumą: šilumos izoliacija kaip lauko durų (šilumos pralaidumas - 1,2 W/m2K). Standartinėje komplektacijoje durų staktos yra apšiltintos putų polistirolu.

Ilgaamžiškumą: varčia sustiprinta dviem horizontaliai suvirintais plieno profiliais, kad durys nesideformuotų ir išliktų ilgaamžės.

Kokybę: standartiškai komplektuojamos laminuotos 12 mm storio medžio drožlių plokštės kraštai užlaminuojami PVC kantu, tokiu būdu eksploataciniu laikotarpiu plokštės kraštai neatsilupinėja.

Patogumą: vyriai italų gamybos 20 mm skersmens su atraminiais guoliais, kad varstymas būtų ypatingai lengvas.

SAUGIOS SPYNOS

Mes rekomenduojame tvirtų ir saugių spynų komplektacijas: OPTIMUM, OPTIMUM II, OPTIMUM III.

Šarvuotos buto durys PREMIUM

 

Mūsų siūlomos durys garantuoja:

Šilumą: šilumos izoliacija kaip lauko durų (šilumos pralaidumas - 1,2 W/m2K). Standartinėje komplektacijoje durų staktos yra apšiltintos putų polistirolu. Varčios apšiltinimui naudojama sukietinta aukščiausios klasės akmens vata 2 cm storio, dedama į duris trim sluoksniais, taip išsaugant ypač geras durų garso izoliacines bei šilumos savybes. Durų garso izoliacija atliktais bandymais atitinka 44dB.

Saugumą: aukščiausios 4 saugumo klasės durys, skirtos eksploatuoti patalpose, kuriose nėra drėgmės ir didelio temperatūros skirtumo. Šioms durims Kauno technologijos universitete sėkmingai atlikti bandymai naudojant gręžimo, kalimo ir laužimo įrankius. Komplektacijoje 4 apsauginiai kaiščiai, kurie apsaugo duris nuo išlaužimo nupjovus vyrius.

Ilgaamžiškumą: varčia sustiprinta dviem horizontaliai suvirintais plieno profiliais, kad durys nesideformuotų ir išliktų ilgaamžės.

Kokybę: standartiškai komplektuojamos laminuotos 12 mm storio medžio drožlių plokštės kraštai užlaminuojami PVC kantu, tokiu būdu eksploataciniu laikotarpiu plokštės kraštai neatsilupinėja.

Patogumą: vyriai italų gamybos 20 mm skersmens su atraminiais guoliais, kad varstymas būtų ypatingai lengvas. Į staktą montuojamos DORMA ploštelės, kurių dėka eksploatavimo metu galima reguliuoti durų pritraukimą, kad durų varstymas butų ypač komfortiškas.

SAUGIOS SPYNOS

Išsirinkite tvirtas ir saugias spynas iš mūsų siūlomų pagrindinių ir seifinių spynų sąrašo.

KVIEČIAME UŽSISAKYTI MŪSŲ SPECIALISTO VIZITĄ ir pageidaujamą durų komplektaciją iš gausių pavyzdžių išsirinkti tiesiog savo namuose. Suteiksime išsamią konsultaciją, akimirksniu pateiksime kainą ir priimsime Jūsų užsakymą.

KLAUSKITE MŪSŲ

Buto Durys "Premium"

Aukščiausios 4 saugumo klasės durys jūsų butui.

Tai aukščiausios 4 saugumo klasės šarvuotos durys skirtos eksplotuoti patalpose kuriose nėra drėgmes ir didelio temperatūros skirtumo. Šias duris atlikus bandymus Kauno technologijos universitete nepavyko išlaužti per 30 minučių naudojant gręžimo, kalimo ir laužimo įrankius.

DURŲ STAKTA gaminama iš uždarų plieno profilių kurių plotis 80 mm., o storis net 2 mm. Standartinėje komplektacijoje durų staktos yra apšiltintos putų polistirolu. Taip pat į staktą montuojamos DORMA ploštelės, kurių dėka eksplotavimo metu galima reguliuoti durų pritraukimą, kad durų varstymas butų ypač komfortiškas.

DURŲ VARČIA taip pat gaminama iš uždarų plieno profilių kurių plotis 50 mm., o plieno storis 2 mm. Varčia sustiprinta dviem horizontaliai ir dviem vertikaliais suvirintais plieno profiliais kurie apsaugo spynas nuo išstumimo ir neleidžia durims deformuotis. Iš lauko pusės duris dengia 2 mm. storio plieno lakštas. Bendras durų varčios storis 76 mm.


Teirautis

DURŲ VARČIOS APŠILTINIMUI naudojama sukietinta aukščiausios klasės akmens vata 2 cm. storio. ji sudedamas į duris trim sluoksniais taip išsaugant ypač geras durų garso izoliacines, bei šilumos savybes. Durų garso izoliacija Kauno technologijos universitete atliktais bandymais atitinka 44dB

 • Akcijos
 • Klauskite
  mūsų
  Langai
  Balkonų stiklinimas
  Šarvuotos durys
  Žaliuzės ir roletai
  Kita
  Gavę Jūsų užklausimą, susisieksime vienos darbo dienos bėgyje.
 • Gaukite pasiūlymą

 • specialisto vizitas
  Gavę Jūsų užklausimą, susisieksime ir atvyksime Jums patogiu laiku.

Klientų atsiliepimai

Patiko langai su orlaidėmis. Gera kokybė ir geras aptarnavimas. Rekomenduoju „PLAZA langus“ ir kaimynams.

Bronė Kavaliauskienė,
Alytus

 

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu.
Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą.
Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.