Kodėl rinktis „Plaza langus“?

 

 

Plastikiniai langai

„PLAZA langai“ privalumai:

Šilumos sulaikymas

Tai viena svarbiausių "PLAZA langų" savybių, padėsiančių taupyti Jūsų lėšas ir sulaikyti šilumą namuose.

Siūlome įvairias langų, balkono stiklinimo komplektacijas, kurios atitiks Jūsų poreikius ir užtikrins šilumos taupymą ir komfortą nuo pat pirmos dienos.

Modernios technologijos

„PLAZA langai“ gaminami modernioje PVC langų gamykloje Lietuvoje. Langų gamybai naudojamos vokiško bešvinio profilio KBE sistemos, aukštos kokybės ekologiškos žaliavos ir sudėtinės dalys.

Vertikalios orlaidės

„PLAZA langai“ su vertikaliomis orlaidėmis skirti efektyviam būsto vėdinimui ir padeda palaikyti tinkamą sveikatai mikroklimatą. „PLAZA langai“ su vertikaliomis
orlaidėmis gaminami jau 9 metus.

Ilgalaikė garantija

Langams suteikiame 10 metų garantinę priežiūrą, kai montavimo darbus atlieka mūsų montuotojai arba įgalioti atstovai.

Patogu pirkti

„PLAZA langų“ specialisto vizitas, profesionali konsultacija, pasiūlymo parengimas bei pirkimo dokumentų įforminimas - visa tai Jūsų namuose Jums patogiu laiku.

Langų komplektacijos

PLAZA Standart

Tai pats populiariausias "PLAZA langų" modelis. PLAZA Standart langai pasižymi gera termoizoliacija ir garso izoliacija, šiuolaikišku dizainu bei ypač patrauklia kaina. PLAZA Standart sulaiko iki 30 % daugiau šilumos nei paprasti langai.

PLAZA Standart langai gaminami iš vokiško bešvinio profilio KBE 70 (5 kameros) su vienos kameros stiklo paketu (iš 2-jų stiklų) su selektyviniu stiklu, pripildytu argono dujų.

PLAZA Thermo

Brangstant energetiniams ištekliams, sparčiai populiarėja PLAZA Thermo plastikiniai langai. Šie langai pasižymi geresnėmis termoizoliacinėmis savybėmis, didesniu triukšmo slopinimo rodikliu bei šiuolaikišku dizainu.

PLAZA Thermo iš gaminami iš vokiško bešvinio profilio KBE 70 (5 kameros) su dviejų kamerų stiklo paketu (iš 3-jų stiklų) su dviem selektyviniais stiklais, pripildytu argono dujų. PLAZA Thermo langų 3 stiklų paketas apie 30 % šiltesnis už 2 stiklų paketą.

PLAZA Thermo Superior

PLAZA Thermo Superior langai pasižymi ypač aukšta šilumos izoliacija ir dideliu energetiniu efektyvumu. Šiuos modernaus dizaino langus dažniausiai renkasi nuosavus namus statantys ar renovuojantys pirkėjai.

PLAZA Thermo Superior langai gaminami iš vokiško bešvinio profilio KÖMMERLING 88 (7 kameros) su dviejų kamerų stiklo paketu (iš 3-jų stiklų) su dviem selektyviniais stiklais, pripildytu argono dujų. Komplektacijoje yra 3-čia tarpinė, kuri integruojama į profilį sukuria papildomą kamerą.

Daugiau apie "PLAZA langų" komplektacijas ir profilių sistemas skaitykite čia.

 

„PLAZA langų“ vertikalioji orlaidė

 • Vertikalios orlaidės padeda efektyviai vėdinti patalpą, palaiko tinkamą mikroklimatą, reikalingą gerai žmogaus savijautai ir sveikatai, bei sumažina langų rasojimo tikimybę.
 • Namus vėdinsite saugiai: pro orlaidės groteles ir tinklelį į kambarį nepateks lietus ir vabzdžiai.
 • Mūsų klientų išbandyta ir įvertinta: kas trečias „PLAZA langas“ perkamas su vertikalia orlaide.
 • Galime pasiūlyti antialergines orlaides, skirtas žiedadulkėms alergiškų žmonių komfortui.

Apsauga nuo triukšmo

„PLAZA langai“ garantuoja gerą garso izoliaciją. Jei Jūsų namas stovi šalia triukšmingos gatvės, būdami viduje be vargo mėgausitės ramybe. Jūsų poilsio netrikdys automobilių signalizacija, šunų lojimas, kitoks kiemo triukšmas. Mūsų specialistai padės pasirinkti tinkamą langą, atsižvelgiant į triukšmo intensyvumą.

Ilgaamžiškumas

Reikia pažymėti, kad ilgaamžiškumas - savrbi PVC profilio langų savybė. Bešviniai KBE profiliai turi storas išorines sieneles ir metalines konstrukcijas viduje, kurios užtikrina lango formos stabilumą, nes apsaugo nuo iškrypimo ir deformacijos. „PLAZA langai“ gaminami su „Winkhaus” apkaustų sistemomis. Langai atitinka griežtus higienos, ekologijos ir priešgaisrinės apsaugos reikalavimus.

 

Apsauga nuo įsilaužimo

Renkantis langus reikėtų nepamiršti, kad dauguma vagysčių įvyksta įsilaužus pro duris arba langus. Gaminant „PLAZA langus“ naudojami „Winkhaus“ langų apkaustai. Standartinių langų apatinis apkaustų kampas sukurtas su apsauginiu mechanizmu. Aukštesniems saugumo poreikiams užtikrinti naudojamos dar trijų skirtingų lygių apsaugos sistemos mechanizmai.

Dviejų ir trijų stiklų stiklo paketai gaminami iš pasaulinį pripažinimą pelniusių „Saint Gobain“ ir „Guardian“ stiklų. Dėl mažo paviršinių jėgų įtempimo stiklas nėra trapus, o tai mažina dūžio pavojų. Stiklo paketo dūžio pavojus dar labiau sumažėja, kadangi smūgio jėga į pirmąjį stiklą yra amortizuojama antrojo stiklo. Taip pat gaminami stiklo paketai su saugiu – trisluoksniu, armuotu – stiklu.

Spalvų paletė

Langų ir PVC durų spalvą galite pasirinkti iš 50 vienspalvių ir skirtingą medieną imituojančių laminatų. Spalvinė danga yra atspari aplinkos poveikiui, agresyviems industriniams teršalams bei senėjimui.


1. Mooreiche  3167.004-167
2. Nussbaum 2178.007-167
3. Golden oak 2178.001-167
4. Eiche dunkel 2052.089-167
5. Schwarcbraun/unibraun 8518.05-167
6. Antrazitgrau 7016.05-167
7. Sapeli 2065.021-167

Langų ir PVC durų spalvą galite pasirinkti iš 50 vienspalvių ir skirtingą medieną imituojančių laminatų.

Dėmesio! Realios spalvos gali skirtis nuo spalvų, matomų monitoriaus ekrane.

Paprasta priežiūra

Paprastą priežiūrą lemia lengvai valomi poliruoti plastiko bei stiklo paviršiai. Profilis nekeičia savo spalvos ir savybių. Langų nereikia dažyti, lakuoti ir sandarinti, o atėjus šiltiems orams pakanka nuplauti silpnu muilo tirpalu.

Patogu pirkti

Norėdami užsakyti „PLAZA langus“ galite tai padaryti ir neišėję iš namų, tereikia paskambinti nurodytais telefonais.

Jūsų pageidavimu konsultuojame ir atliekame matavimus, parengiame projektus ir sąmatas tiesiog Jūsų namuose.

Taupydami Jūsų laiką ir lėšas, siūlome kompleksinį aptarnavimą: nuo langų matavimo iki pristatymo, montavimo, apdailos ir garantinės priežiūros.

Dirbame visoje Lietuvoje, todėl „PLAZA langus“ patogu įsigyti ir atokių Lietuvos vietovių gyventojams.

 

KLAUSKITE MŪSŲ

 • Akcijos
 • Klauskite
  mūsų
  Langai
  Balkonų stiklinimas
  Šarvuotos durys
  Žaliuzės ir roletai
  Kita
  Gavę Jūsų užklausimą, susisieksime vienos darbo dienos bėgyje.
 • Gaukite pasiūlymą

 • specialisto vizitas
  Gavę Jūsų užklausimą, susisieksime ir atvyksime Jums patogiu laiku.

Klientų atsiliepimai

Nuoširdus aptarnavimas ir dėmesys klientui, tvarkingi montuotojai. Esame pirkę „PLAZA langus“, o neseniai užsakėme ir balkono stiklinimą.

Jury Shabrin,
Vilnius

 

"PLAZA langai" - Lietuvoje gerai žinomas prekės ženklas, siejamas su kokybe ir patikimumu.
Modernios plastikinių langų gamybos technologijos, aukštos kokybės žaliavos ir sudėtinės dalys, gamyba, vykdoma Lietuvoje, įgalina mus pasiūlyti aukštos kokybės gaminius už konkurencingą kainą.
Didelė dalis mūsų klientų "PLAZA langus" nusprendė įsigyti dėl vertikalios orlaidės privalumų. Laiko patikrinti  "PLAZA langai" su vertikaliosiomis orlaidėmis klientų vertinami ir šiandien: kas trečias langas įsigyjamas su orlaidėmis. "PLAZA langams" suteikiame 10 metų garantinę priežiūrą. Pagaminta Lietuvoje.